26.10.2014 Views

29x39 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />

Kavel nr. 0076:<br />

Hollandse School (18e/19e eeuw)<br />

Portret van Gerrrit Bekking<br />

ovaal, 36x28 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />

Kavel nr. 0077:<br />

Hollandse School (19e eeuw)<br />

Portret van H<strong>en</strong>ry van Weerd<strong>en</strong><br />

pastel, 29,5x23 cm<br />

Kavel nr. 0078:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Boerderij aan de sloot,<br />

Mol<strong>en</strong> aan de sloot<br />

resp. l.o. <strong>en</strong> r.o. onduidelijk get.<br />

2x gouache, 27x37 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0079:<br />

Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)<br />

Paard <strong>en</strong> koei<strong>en</strong> in zomers landschap met mol<strong>en</strong><br />

r.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. <strong>en</strong> 1907<br />

paneel, 24,5x40,5 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 500,00<br />

Kavel nr. 0080:<br />

Nicolaas van der Waay (1855-1936)<br />

"Friedrichroda" (Thüring<strong>en</strong> Duitsland)<br />

l.o. get.<br />

aquarel, 34x49 cm<br />

Kavel nr. 0081:<br />

Jan Kagie Jr. (1907-1991)<br />

"Mei<strong>en</strong>del"<br />

r.o. get.<br />

aquarel, 69x54 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0082:<br />

Frits van Eed<strong>en</strong> (1944)<br />

Familiegeluk<br />

r.o. get. <strong>en</strong> 1999<br />

marouflé, 55x25 cm<br />

Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00