29x39 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00<br />
Kavel nr. 0076:<br />
Hollandse School (18e/19e eeuw)<br />
Portret van Gerrrit Bekking<br />
ovaal, 36x28 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 200,00<br />
Kavel nr. 0077:<br />
Hollandse School (19e eeuw)<br />
Portret van H<strong>en</strong>ry van Weerd<strong>en</strong><br />
pastel, 29,5x23 cm<br />
Kavel nr. 0078:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
Boerderij aan de sloot,<br />
Mol<strong>en</strong> aan de sloot<br />
resp. l.o. <strong>en</strong> r.o. onduidelijk get.<br />
2x gouache, 27x37 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0079:<br />
Ferdinand Bernhard Höppe (1841-1922)<br />
Paard <strong>en</strong> koei<strong>en</strong> in zomers landschap met mol<strong>en</strong><br />
r.o. get. <strong>en</strong> in dorso get. <strong>en</strong> 1907<br />
paneel, 24,5x40,5 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 500,00<br />
Kavel nr. 0080:<br />
Nicolaas van der Waay (1855-1936)<br />
"Friedrichroda" (Thüring<strong>en</strong> Duitsland)<br />
l.o. get.<br />
aquarel, 34x49 cm<br />
Kavel nr. 0081:<br />
Jan Kagie Jr. (1907-1991)<br />
"Mei<strong>en</strong>del"<br />
r.o. get.<br />
aquarel, 69x54 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0082:<br />
Frits van Eed<strong>en</strong> (1944)<br />
Familiegeluk<br />
r.o. get. <strong>en</strong> 1999<br />
marouflé, 55x25 cm<br />
Richtprijs: € 150,00 tot € 250,00