Kavel nr. 0068:<br />
Nora Stroink (1897-1978)<br />
Boomgaard in de Prov<strong>en</strong>ce, Frankrijk<br />
r.o. get. <strong>en</strong> in dorso "Prov<strong>en</strong>ce 1955-56"<br />
44x59 cm<br />
Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />
Kavel nr. 0069:<br />
Zuid-Europese School (20e eeuw)<br />
Danseres<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
z.l., 65x54 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />
Kavel nr. 0070:<br />
S. van Honstede (20e eeuw)<br />
Het schildersatelier<br />
r.o. get.<br />
49x49 cm<br />
Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />
Kavel nr. 0071:<br />
Hollandse School (20e eeuw)<br />
Feest<strong>en</strong>d gezelschap aan e<strong>en</strong> rivier bij avond<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
inkt met aquarel, z.l., 47x60 cm<br />
Kavel nr. 0072:<br />
Elegant meisje<br />
r.o. onduidelijk get.<br />
pastel, 25x33 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />
Kavel nr. 0073:<br />
Schuit<strong>en</strong> aan de waterkant<br />
potlood met aquarel, 32x22 cm<br />
Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />
Kavel nr. 0074:<br />
Otto Kri<strong>en</strong>s (1873-1930)<br />
Zomers landschap met oude eik<br />
r.o. get.<br />
paneel, 29,5x39 cm<br />
Kavel nr. 0075:<br />
Hollandse mol<strong>en</strong>,<br />
Zeilbootje op Hollandse sloot<br />
beide r.o. get.