26.10.2014 Views

Kavel nr. 0068:<br />

Nora Stroink (1897-1978)<br />

Boomgaard in de Prov<strong>en</strong>ce, Frankrijk<br />

r.o. get. <strong>en</strong> in dorso "Prov<strong>en</strong>ce 1955-56"<br />

44x59 cm<br />

Richtprijs: € 400,00 tot € 600,00<br />

Kavel nr. 0069:<br />

Zuid-Europese School (20e eeuw)<br />

Danseres<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

z.l., 65x54 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 150,00<br />

Kavel nr. 0070:<br />

S. van Honstede (20e eeuw)<br />

Het schildersatelier<br />

r.o. get.<br />

49x49 cm<br />

Richtprijs: € 200,00 tot € 300,00<br />

Kavel nr. 0071:<br />

Hollandse School (20e eeuw)<br />

Feest<strong>en</strong>d gezelschap aan e<strong>en</strong> rivier bij avond<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

inkt met aquarel, z.l., 47x60 cm<br />

Kavel nr. 0072:<br />

Elegant meisje<br />

r.o. onduidelijk get.<br />

pastel, 25x33 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 120,00<br />

Kavel nr. 0073:<br />

Schuit<strong>en</strong> aan de waterkant<br />

potlood met aquarel, 32x22 cm<br />

Richtprijs: € 100,00 tot € 140,00<br />

Kavel nr. 0074:<br />

Otto Kri<strong>en</strong>s (1873-1930)<br />

Zomers landschap met oude eik<br />

r.o. get.<br />

paneel, 29,5x39 cm<br />

Kavel nr. 0075:<br />

Hollandse mol<strong>en</strong>,<br />

Zeilbootje op Hollandse sloot<br />

beide r.o. get.