“ZEEUWSE KANONNEN OP DE GROTE FOND” - Duiven veiling

“ZEEUWSE KANONNEN OP DE GROTE FOND” - Duiven veiling “ZEEUWSE KANONNEN OP DE GROTE FOND” - Duiven veiling

duiven.veiling.nl
from duiven.veiling.nl More from this publisher
14.09.2013 Views

Stamduif H “De Ingeteelde Strik” NL04-2238500 “De Ingeteelde Strik” is een halfbroer van het gekende “Blokje” 1 e nationaal St. Vincent van Cor Blokdijk uit Hoorn. “De Ingeteelde Strik” is vader van “’t Super 11fje” met 3 e nationaal Narbonne dv. 974 d. 2010, 3 e nationaal Narbonne dv. 885 d. 2011, 12 e nationaal Narbonne 3.850 d. 2010, 33 e nationaal Narbonne 3.968 d. 2011, 167 e nationaal Narbonne dv. 1.189 d. 2012, 620 e nationaal Narbonne 4.303 d. 2012. Het “’Super 11fje” is tevens 4 e nationale Asduif Narbonne 2010 – 2012. VADER: “De Inteelt Strik” NL95-1742959 Ben de Kramer, Lutjebroek. De beste kweker van het hok de Kramer en is o.a. vader van 1 e nat. St. Vincent 2002 bij Cor Blokdijk, Hoorn. G.V.: ”De Strik” NL84-1358602 A. en L. van der Wegen, Steenbergen. Stamvader hok Ben de Kramer, Lutjebroek G.M.:”Dochter De Strik” NL92-2762795 Blokdijk / Kramer, puur A. en L. van der Wegen, Steenbergen. MOEDER: NL96-2083476 “De Vlinder” Ben de Kramer, Lutjebroek. Zeer goede kweekduivin G.V.: “Blauwe 40” NL87-1844240 Ben de Kramer, Lutjebroek. Uit dochter “Grijze Kweker” Huub Smeets Mechelen G.M.: “Halfzus De Strik” NL94-9428663 (kleindochter “Blaaskaak”) A. en L. van der Wegen, Steenbergen Verkooplijst S. van de Velde en Zoon - Breskens 10

EEN VAN DE ZONEN VAN Verkooplijst S. van de Velde en Zoon - Breskens HET BASIS KOPPEL: “De 65” NL02-0210665 Zoon Gouden Kweekkoppel “De Late Marseille” x “’t Laat Rood Won: 25 e nat. Dax Z.L.U. 3.260 d. 2006, 37 e nat. Pau 3.077 2005, 53 e int. nat. Dax Z.L.U. 11.536 d. 2006, 96 e int. nat. Pau 8.438 d. 2005, 124 e nat. Irun 5.791 d. 2007, 271 e nat. Marseille 2004 5.884 d., 298 e prov. Dax 2003, 598 e nat. Marseille 3.679 d. 2005, 599 e int. nat. Irun 15.627 d. 2007, 696 e nat. Barcelona 7.043 d. 2008. 11

Stamduif H “De Ingeteelde Strik” NL04-2238500<br />

“De Ingeteelde Strik” is een halfbroer van het gekende “Blokje” 1 e nationaal St. Vincent van<br />

Cor Blokdijk uit Hoorn. “De Ingeteelde Strik” is vader van “’t Super 11fje” met 3 e nationaal<br />

Narbonne dv. 974 d. 2010, 3 e nationaal Narbonne dv. 885 d. 2011, 12 e nationaal Narbonne<br />

3.850 d. 2010, 33 e nationaal Narbonne 3.968 d. 2011, 167 e nationaal Narbonne dv. 1.189 d.<br />

2012, 620 e nationaal Narbonne 4.303 d. 2012. Het “’Super 11fje” is tevens 4 e nationale<br />

Asduif Narbonne 2010 – 2012.<br />

VA<strong>DE</strong>R: “De Inteelt Strik” NL95-1742959 Ben de Kramer, Lutjebroek. De beste kweker van<br />

het hok de Kramer en is o.a. vader van 1 e nat. St. Vincent 2002 bij Cor Blokdijk, Hoorn.<br />

G.V.: ”De Strik” NL84-1358602 A. en L. van der Wegen, Steenbergen. Stamvader hok Ben de<br />

Kramer, Lutjebroek<br />

G.M.:”Dochter De Strik” NL92-2762795 Blokdijk / Kramer, puur A. en L. van der Wegen,<br />

Steenbergen.<br />

MOE<strong>DE</strong>R: NL96-2083476 “De Vlinder” Ben de Kramer, Lutjebroek. Zeer goede kweekduivin<br />

G.V.: “Blauwe 40” NL87-1844240 Ben de Kramer, Lutjebroek. Uit dochter “Grijze Kweker”<br />

Huub Smeets Mechelen<br />

G.M.: “Halfzus De Strik” NL94-9428663 (kleindochter “Blaaskaak”) A. en L. van der Wegen,<br />

Steenbergen<br />

Verkooplijst S. van de Velde en Zoon - Breskens<br />

10