gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0581<br />
Buysse Juli<strong>en</strong> (G<strong>en</strong>t ° 1923)<br />
Zitt<strong>en</strong>d naakt<br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: Juli<strong>en</strong> Bruysse<br />
37 x 27 cm.<br />
75.00 / 100.00 Euro<br />
0582<br />
Oogstmaand<br />
Ets, onduidelijk gesigneerd<br />
22 x 33 cm.<br />
31.00 / 40.00 Euro<br />
0583<br />
Le pas Rég<strong>en</strong>ce,<br />
Decoratieve pr<strong>en</strong>t<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0584<br />
Salomé met het hoofd van St jan de Doper<br />
Gravure<br />
Huot naar Bordone<br />
<strong>In</strong> originele lijst met het etiket<br />
van Hofleverancier Latour in Brussel, 1787<br />
75.00 / 100.00 Euro<br />
0585<br />
Ring<br />
van 18 k. goud <strong>en</strong> onyx<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be