gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0571<br />
Van Camp<strong>en</strong>hout Clem<strong>en</strong>t (° St Lambrechts Herk 1921 - Hasselt<br />
1997<br />
' t sweert in Hasselt<br />
linoleumsnede, van Clem<strong>en</strong>t Van Camp<strong>en</strong>hout<br />
28 x 23 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0572<br />
De kathedraal <strong>en</strong> de Schelde te Antwerp<strong>en</strong><br />
Twee staalgravures,<br />
19de eeuw.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0573<br />
Umbach J. (Graficus, 19de eeuw)<br />
Zicht op Arnhem<br />
Staalgravure door<br />
J. Umbach,<br />
19de eeuw.<br />
25.00 / 35.00 Euro<br />
0574<br />
Schoon Limburg<br />
Bundel van 2 ets<strong>en</strong><br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0575<br />
Van Eyck<strong>en</strong> Jean - Baptiste (1809 - 1853)<br />
De windmol<strong>en</strong><br />
Lithografie, 12/30<br />
van Jean Baptiste Van Eyck<strong>en</strong><br />
25 x 18 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be