gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0566<br />
Minnebo Hubert (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Het verlang<strong>en</strong><br />
Ets, 29/50<br />
Gesigneerd: Hubert Minnebo<br />
Gedateerd: 1981<br />
30 x 20 cm.<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0567<br />
Le nid chéri,<br />
Gravure,<br />
18 de eeuw,<br />
39 x 30 cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0568<br />
Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954)<br />
V<strong>en</strong>etiaans zicht <strong>en</strong><br />
Italiaans landschap met kerk<br />
Twee litho's<br />
Gesigneerd: Wallaert<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0569<br />
Christus,<br />
Linoleumsnede<br />
van Gaston Wallaert.<br />
24 x 23 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0570<br />
Zicht<strong>en</strong> op Liverpool <strong>en</strong> Lond<strong>en</strong><br />
Twee staalgravures, 19de eeuw<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be