22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0566<br />

Minnebo Hubert (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

Het verlang<strong>en</strong><br />

Ets, 29/50<br />

Gesigneerd: Hubert Minnebo<br />

Gedateerd: 1981<br />

30 x 20 cm.<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0567<br />

Le nid chéri,<br />

Gravure,<br />

18 de eeuw,<br />

39 x 30 cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0568<br />

Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954)<br />

V<strong>en</strong>etiaans zicht <strong>en</strong><br />

Italiaans landschap met kerk<br />

Twee litho's<br />

Gesigneerd: Wallaert<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0569<br />

Christus,<br />

Linoleumsnede<br />

van Gaston Wallaert.<br />

24 x 23 cm<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0570<br />

Zicht<strong>en</strong> op Liverpool <strong>en</strong> Lond<strong>en</strong><br />

Twee staalgravures, 19de eeuw<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be