gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0561<br />
Twee vaasjes<br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein.<br />
China, 19de eeuw.<br />
H = 13 cm<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
0562<br />
Onze Lieve Vrouw <strong>en</strong> Jezuskind<br />
Gouache op zijde<br />
Japan<br />
42 x 32 cm.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0563<br />
Lot van 3 trekpotjes<br />
van rood handgeschilderd porselein.<br />
China, 19de eeuw.<br />
.<br />
75.00 / 100.00 Euro<br />
0564<br />
Wijwaterbakje<br />
van cloisonné.<br />
H = 16 cm.<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
0565<br />
Wallaert Gaston (Brussel °1889 - Hasselt 1954)<br />
De boshut<br />
Ets, 20/50<br />
Gesigneerd: G. Wallaert<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be