22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0033<br />

Vieux Bruxelles (19de eeuw.)<br />

Madonna onder stolp<br />

van goudgehoogd porselein<br />

Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0034<br />

Delfts aardewerk (18de eeuw)<br />

5-delig kaststel<br />

van blauw/wit aardewerk,<br />

Delft, 18de eeuw.<br />

Atelier: de Porceleyne klauw<br />

( hersteld )<br />

H = 17 tot 25 cm.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0035<br />

De paard<strong>en</strong>fokker<br />

Driedelig schoorste<strong>en</strong>garnituur<br />

bestaande uit 1 klok <strong>en</strong> 2 siervaasjes<br />

van biscuit.<br />

H = 35 cm.<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0036<br />

Arabier ter paard<br />

Beeld van veelkleurig handgeschilderd keramiek<br />

Schlag<strong>en</strong>wald<br />

H = 56 cm.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0037<br />

Boch Frères keramis (!)<br />

3-delig kaststel<br />

van polychroom aardewerk<br />

Boch Frères keramis, ca 1920<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be