gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0033<br />
Vieux Bruxelles (19de eeuw.)<br />
Madonna onder stolp<br />
van goudgehoogd porselein<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0034<br />
Delfts aardewerk (18de eeuw)<br />
5-delig kaststel<br />
van blauw/wit aardewerk,<br />
Delft, 18de eeuw.<br />
Atelier: de Porceleyne klauw<br />
( hersteld )<br />
H = 17 tot 25 cm.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0035<br />
De paard<strong>en</strong>fokker<br />
Driedelig schoorste<strong>en</strong>garnituur<br />
bestaande uit 1 klok <strong>en</strong> 2 siervaasjes<br />
van biscuit.<br />
H = 35 cm.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0036<br />
Arabier ter paard<br />
Beeld van veelkleurig handgeschilderd keramiek<br />
Schlag<strong>en</strong>wald<br />
H = 56 cm.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0037<br />
Boch Frères keramis (!)<br />
3-delig kaststel<br />
van polychroom aardewerk<br />
Boch Frères keramis, ca 1920<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be