gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0307<br />
Delfts aardewerk (18de eeuw)<br />
Bordje<br />
van aardewerk,<br />
Delft, 18de eeuw.<br />
Doorsnede: 23 cm.<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
0308<br />
Paar gedekselde pott<strong>en</strong><br />
in Delftse trant<br />
Gesigneerd: Boch Fréres Keramis<br />
H = 32 cm.<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0309<br />
Paar vaz<strong>en</strong><br />
versierd met e<strong>en</strong> satsumadecor<br />
van aardewerk<br />
H = 31 cm.<br />
(1 is hersteld)<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0310<br />
Grote Madonna<br />
van monochroom wit biscuit.<br />
H = 48 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0311<br />
E<strong>en</strong> theedrink<strong>en</strong>de dame <strong>en</strong> heer<br />
E<strong>en</strong> paar beeldjes<br />
van biscuit.<br />
H = 20 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be