gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0297<br />
Paar kandelaars<br />
van biscuit.<br />
H = 20 cm.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0298<br />
Bord<br />
van polychroom aardewerk.<br />
Vlaander<strong>en</strong>, 18de eeuw.<br />
Doorsnede = 22 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0299<br />
Heilige Familie<br />
van wit monochroom biscuit.<br />
H = 29 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0300<br />
Lot vuistbeeldjes + 1 fluitvaasje<br />
van porselein, ca 1900<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0301<br />
Verschijning van Onze Lieve Vrouw<br />
aan 2 herders.<br />
Groep van wit monochroom biscuit.<br />
H = 22 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be