gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0022<br />
Fraaie siercoupe<br />
versierd met e<strong>en</strong> satsumadecor<br />
van aardewerk<br />
in bronz<strong>en</strong> montuur.<br />
B. = 48 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0023<br />
Delfts aardewerk (18de eeuw)<br />
Paar gedekselde vaz<strong>en</strong><br />
van polychroom aardewerk<br />
Delft, Atelier: de drie klokk<strong>en</strong>,<br />
18de eeuw.<br />
H = 37 cm.<br />
500.00 / 650.00 Euro<br />
0024<br />
Hesmuth Hassan (20ste eeuw)<br />
Ezels,<br />
Keramisch paneel<br />
van Hassan Hesmuth.<br />
B= 63 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0025<br />
Hasseltse (keramiek)<br />
Vaas<br />
Hasselt, model 293<br />
H = 55 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0026<br />
Hasseltse (keramiek)<br />
Paar siervaz<strong>en</strong><br />
van geglazuurd aardewerk.<br />
Hasselt, model 339.<br />
H = 61 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be