gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0261<br />
Consoletafel<br />
van verguld hout.<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
H = 87, b = 70 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0262<br />
Tweezit<br />
van rijkelijk gesned<strong>en</strong> not<strong>en</strong>hout<br />
uitgevoerd in Lodewijk XVstijl<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0263<br />
Elegant buffet<br />
van gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout.<br />
Luik, Rég<strong>en</strong>cestijl, ca 1920.<br />
700.00 / 850.00 Euro<br />
0264<br />
Commode secretaire<br />
van eik<strong>en</strong>hout in Rég<strong>en</strong>cestijl<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0265<br />
Reeks van 6 stoel<strong>en</strong><br />
van beuk<strong>en</strong>hout.<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be