gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0241<br />
Fini Léonor (Bu<strong>en</strong>os Aires,1908 - Parijs, 1996)<br />
Jong meisje<br />
Lithografie, 52/75<br />
van Léonor Fini.<br />
70 x 50 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0242<br />
Beaurain de (18de eeuw)<br />
Cartes des Camps de Jandrain et de St Trond<br />
van de Beaurain.<br />
Uitgegev<strong>en</strong> in 1750.<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0243<br />
Raemacker H<strong>en</strong>ri Joseph (St Joost t<strong>en</strong> Node, 1887 - Brussel,<br />
1947)<br />
Vioolspel<strong>en</strong>de Vrouw, 42 x 31 cm.<br />
Lez<strong>en</strong>de vrouw , 33 x 27 cm<br />
Twee ets<strong>en</strong><br />
van Ramah<br />
(Ps. van Raemacker, H<strong>en</strong>ri - Joseph)<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0244<br />
Merian (Graficus uit de 17de eeuw.)<br />
Stadgezicht van Leuv<strong>en</strong><br />
Gravure van Merian<br />
ca 1640<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0245<br />
Mercator (17de eeuw)<br />
Deel van het Prinsbisdom Luik<br />
uit de kleine pocketatlas van<br />
Mercator - Hondius, ca 1620.<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be