gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0157<br />
Uffrecht Rudolf (°1840 Althald<strong>en</strong>sleb<strong>en</strong> )<br />
Ridder<br />
Beeld van brons gepatineerd terra cotta<br />
Gesigneerd:Uffrecht R.<br />
Gedateerd: 1873<br />
H = 84 cm.<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
0158<br />
Kruisbeeld<br />
van gepatineerd brons,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
H = 68 ccm.<br />
180.00 / 225.00 Euro<br />
0159<br />
Onze Lieve Vrouw<br />
Beeld van gepolychromeerd hout,<br />
19de eeuw.<br />
H = 41 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0160<br />
Beeldje van e<strong>en</strong> Heilige,<br />
van gesned<strong>en</strong> hout,<br />
met rest<strong>en</strong> van originele polychromie<br />
H = 17 cm.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0161<br />
Ligg<strong>en</strong>de dame<br />
beeldje van be<strong>en</strong>,<br />
<strong>In</strong>do-<strong>Europe</strong>es, 19de eeuw.<br />
B= 8,5<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be