gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0153<br />
Napoleon<br />
Beeld van zamac op marmer<strong>en</strong> sokkel<br />
H = 25 cm.<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0154<br />
Horusfiguur<br />
van brons,<br />
H = 12 cm.<br />
125.00 / 175.00 Euro<br />
0155<br />
Canneel Eugène (Sint Gillis/Brussel 1882 -1966)<br />
Buste van Mevrouw De Smet<br />
van terra cotta,<br />
Gesigneerd: Eugéne Canneel<br />
gedateerd: 1932<br />
H = 53 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0156<br />
Jonge vrouw<br />
Beeld van galvanoplastico<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be