gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0148<br />
Groepje<br />
van gpolychromeerd albast<br />
H = 13 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0149<br />
Clodion (Nancy, 1738 - Parijs, 1814)<br />
Dans<strong>en</strong>de faun<strong>en</strong><br />
Beeld van gepatineerd brons<br />
naar e<strong>en</strong> model van Clodion?<br />
Frankrijk, 19de eeuw.<br />
H = 39 cm.<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0150<br />
De wasvrouw <strong>en</strong> de mess<strong>en</strong>slijper<br />
Twee groep<strong>en</strong><br />
van gepatineerd brons.<br />
H = 28 cm.<br />
700.00 / 900.00 Euro<br />
0151<br />
Gedekselde schaal<br />
van brons, versierd met vogels<br />
B = 19 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0152<br />
Rancoulet (Franse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar, 19de eeuw.)<br />
De smid<br />
Beeld van gepatineerd zamac<br />
Gesigneerd: Rancoulet<br />
Hoogte: 60 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be