22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0138<br />

Carabain Victor (( tweede helft 19de eeuw ))<br />

Zicht op de brug van Subiaco<br />

Olieverf op doek<br />

54 x 45 cm.<br />

800.00 / 1,200.00 Euro<br />

0139<br />

Van de Wal (Beligsche <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

Het dorpsplein in de zon<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Van De Wal<br />

58 x 48 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0140<br />

Van Seb<strong>en</strong> H<strong>en</strong>ri (Brussel, 1827 - Els<strong>en</strong>e, 1913)<br />

Winterlandschap<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: H<strong>en</strong>ri Van Seb<strong>en</strong><br />

Gedateerd: 1861<br />

34 x 56 cm.<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0141<br />

Baron Théodore (Brussel, 1840 - Saint-Servais, 1899)<br />

Arde<strong>en</strong>s landschap<br />

Olieverf op doek<br />

Gesigneerd: Théodore Baron<br />

49 x 98 cm.<br />

3,500.00 / 4,000.00 Euro<br />

0142<br />

Permeke Paul (Sidford, 1918 - Westkapelle, 1990)<br />

Landschap met hoeve<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Paul Permeke<br />

49 x 69 cm.<br />

600.00 / 800.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be