gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0138<br />
Carabain Victor (( tweede helft 19de eeuw ))<br />
Zicht op de brug van Subiaco<br />
Olieverf op doek<br />
54 x 45 cm.<br />
800.00 / 1,200.00 Euro<br />
0139<br />
Van de Wal (Beligsche <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Het dorpsplein in de zon<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Van De Wal<br />
58 x 48 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0140<br />
Van Seb<strong>en</strong> H<strong>en</strong>ri (Brussel, 1827 - Els<strong>en</strong>e, 1913)<br />
Winterlandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: H<strong>en</strong>ri Van Seb<strong>en</strong><br />
Gedateerd: 1861<br />
34 x 56 cm.<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0141<br />
Baron Théodore (Brussel, 1840 - Saint-Servais, 1899)<br />
Arde<strong>en</strong>s landschap<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Théodore Baron<br />
49 x 98 cm.<br />
3,500.00 / 4,000.00 Euro<br />
0142<br />
Permeke Paul (Sidford, 1918 - Westkapelle, 1990)<br />
Landschap met hoeve<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Paul Permeke<br />
49 x 69 cm.<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be