22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0132<br />

Laagland Ludo (° Paal 1923 - 2006)<br />

Joegoslavisch landschap<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Ludo Laagland<br />

Gedateerd: 1958<br />

1 x 1,20 m<br />

600.00 / 750.00 Euro<br />

0133<br />

Pauwels J. (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

Hoeve<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: J. Pauwels<br />

49 x 59 cm.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0134<br />

Minders Willy (Hasselt °1913, G<strong>en</strong>k 1977)<br />

Na de reg<strong>en</strong>bui<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Willy Minders<br />

60 x 80 cm.<br />

800.00 / 1,200.00 Euro<br />

0135<br />

De stalling<strong>en</strong><br />

Olieverf op Hardboard,<br />

Gesigneerd: W. Minders,<br />

29 x 49 cm.<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0136<br />

Winterlandschap<br />

Olieverf op Hardboard,<br />

Gesigneerd: W. Minders<br />

40 x 60 cm.<br />

600.00 / 800.00 Euro<br />

0137<br />

Op de Beeck Theo (Oud Turnhout, 1901)<br />

Stillev<strong>en</strong> met bloem<strong>en</strong> <strong>en</strong> kruik<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Theo Op de Beeck<br />

Gedateerd: 1945<br />

70 x 53 cm.<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be