gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0126<br />
Well<strong>en</strong>s Charles (° Lumm<strong>en</strong>,1889 - Hasselt, 1959)<br />
De heide in herfstkleur<strong>en</strong> getooid.<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Ch. Well<strong>en</strong>s<br />
57 x 147 cm<br />
4,000.00 / 5,000.00 Euro<br />
0127<br />
Mariv (Hollandse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Hollands rivierlandschap<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Mariv<br />
Hollandse School<br />
49 x 64 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0128<br />
Timmers Staf (° Houthal<strong>en</strong>, 1939)<br />
Landschap in de l<strong>en</strong>te<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Staf Timmers<br />
29 x 39 cm.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0129<br />
De hooikar<br />
Olieverf op doek,<br />
39 x 39 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0130<br />
Pauwels J. (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Hoeve in het bos<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: J. Pauwels<br />
64 x 78 cm.<br />
150.00 / 180.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be