gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0116<br />
Faucq Jean (1900 - 1978)<br />
Bruges, Procession du Sanit Sang<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Jean Faucq<br />
40 x 50 cm.<br />
900.00 / 1,250.00 Euro<br />
0117<br />
Dansaert Leon (Brussel, 1830 - Ecou<strong>en</strong>/Parijs 1909)<br />
De oudere aanbidder<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Dansaert Leon<br />
33 x 22,5 cm.<br />
2,500.00 / 3,000.00 Euro<br />
0118<br />
Schout<strong>en</strong> H<strong>en</strong>ri (Belgische School, 1860 - 1922)<br />
Drie koei<strong>en</strong> in de weide Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Schout<strong>en</strong> H<strong>en</strong>ri<br />
ingelijst in e<strong>en</strong> kader van<br />
Collin in Brussel.<br />
48 x 68 cm.<br />
1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />
0119<br />
Gerard John (Hasseltse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar uit de 20ste eeuw.)<br />
Hoeve<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: J. Gerard<br />
31 x 39 cm.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0120<br />
Gervais Emmanuel Ducasse (Haïti, 20ste eeuw)<br />
C'etait une vieille habitude du grand Maestro<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Gervaes Emmanuel Ducasse<br />
Haïti, 20 ste eeuw<br />
25 x 30 cm.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be