gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0111<br />
Faucq Jean (1900 - 1978)<br />
Eglise des Riches claires<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Jean Faucq<br />
52 x 38 cm.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0112<br />
Portret van Jacobine, Jeanne, Isabelle H<strong>en</strong>rar<br />
uit Herve ( 1768-1835)<br />
Dochter van Guillaume Joseph H<strong>en</strong>rar<br />
Olieverf op doek,<br />
105x 84 cm.<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0113<br />
Serwitz C. (False)<br />
<strong>In</strong>terieur van de kathedraal van Brussel,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: C. Serwitz<br />
60 x 69 cm.<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0114<br />
Cox Peter (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Duin<strong>en</strong>landschap,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Peter Cox<br />
49 x 60 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0115<br />
Tysmans Joseph (Hemiksem 1896 - G<strong>en</strong>k 1974)<br />
Hoeve Mi<strong>en</strong>eke in Houthal<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: J. Tysmans<br />
25 x 34 cm.<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be