22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0105<br />

Rutt<strong>en</strong> Anne (Lanak<strong>en</strong> 1898 - Waterschei 1981)<br />

Portret van Mevrouw Duperoy - Jacobs<br />

Gehoogde potloodtek<strong>en</strong>ing<br />

Gesigneerd: Anne Rutt<strong>en</strong><br />

40 x 30 cm.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0106<br />

Peeters Jeannot (Hasselt ° 1909 - 1996)<br />

Landschap in Zonhov<strong>en</strong><br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Jeannot Peeters<br />

29 x 49 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0107<br />

Boerderij<br />

Aquarel<br />

Gesigneerd: Jannot Peeters.<br />

19 x 24 cm.<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0108<br />

Bloei<strong>en</strong>de bloesems in Hasp<strong>en</strong>gouw<br />

Olieverf op doek,<br />

49 x 59 cm.<br />

250.00 / 350.00 Euro<br />

0109<br />

De Smet Juli<strong>en</strong> (Belgische school)<br />

Vissersloep<strong>en</strong> bij ondergaande zon<br />

Olieverf op doek<br />

Gesigneerd: Juli<strong>en</strong> De Smet<br />

Gedateerd: 1946<br />

93 x 146 cm.<br />

1,200.00 / 1,400.00 Euro<br />

0110<br />

Remacle A. (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

De prom<strong>en</strong>ade<br />

Pastel<br />

Gesigneerd: A. Remacle<br />

Gedateerd: 1918<br />

58 x 86 cm.<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be