gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0100<br />
Visscher Nicolas (17de eeuw)<br />
Kaart van Het Prinsbisdom Luik<br />
door Nicolas Visscher, ca 1680<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0101<br />
Blaue Willem <strong>en</strong> Johannes (Graficus, 17de eeuw)<br />
Kaart van het Prinsbisdom Luik<br />
<strong>In</strong>gkleurde gravure<br />
van Willem <strong>en</strong> Johannes Blaue,<br />
17de eeuw.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0102<br />
Sch<strong>en</strong>k Petrus (Graficus uit de 17de eeuw)<br />
van Petrus Sch<strong>en</strong>k,<br />
ca 1690<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0103<br />
Foujita (Japan °1886)<br />
Jeune fille<br />
Ets<br />
van Foujita,<br />
Japanse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar, actief in Parijs<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0104<br />
Ortelius Abraham (Graficus, 16de eeuw)<br />
Zeldzaam !!!<br />
Brabantiae Descripto<br />
Kaart van het Hertogdom Brabant<br />
van Abraham Ortelius,<br />
1591.<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be