gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0095<br />
Flor Michaël (17de eeuw)<br />
De heerlijkheid van Mechel<strong>en</strong> <strong>en</strong> Aarschot,<br />
met o.a. Lier, Her<strong>en</strong>tals <strong>en</strong>z...<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure<br />
van Michaël Flor, 17de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0096<br />
Braun (16de eeuw)<br />
Plan van de stad Ti<strong>en</strong><strong>en</strong><br />
door Braun <strong>en</strong> Hoog<strong>en</strong>berg, ca 1590.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0097<br />
Le Rouge (18de eeuw)<br />
Omgeving V<strong>en</strong>lo, Mechel<strong>en</strong> <strong>en</strong> Leuv<strong>en</strong><br />
Kaart van Le Rouge, 1742.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0098<br />
Dali Salvator (( 1904 - 1989 ))<br />
Le Paradis<br />
Kleur<strong>en</strong>lithografie<br />
van Salvator Dali<br />
26 x 18 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0099<br />
Picasso Pablo (Malaga 25/10/1881 - Mougins 8/08/1973)<br />
Ronde de la jeunesse<br />
van Pablo Picasso<br />
Uitgegev<strong>en</strong> door Comba pour la paix<br />
Gedateerd: 25/7/61<br />
65 x 49 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be