gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0090<br />
Tweedeurskast<br />
belijmd met pallisanderhout.<br />
Vlaander<strong>en</strong>, de streek van de Kemp<strong>en</strong><br />
18de eeuw.<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0091<br />
Guicciardini (16de eeuw)<br />
Stadszicht van Lier<br />
uit het boek van Guicciardini<br />
Gravure<br />
Heruitgave, 17de eeuw.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0092<br />
Jobard (Graficus uit de 19de eeuw.)<br />
Drie Kasteelzicht<strong>en</strong>: 's Her<strong>en</strong>elder<strong>en</strong>,<br />
Boveling<strong>en</strong> <strong>en</strong> Heers.<br />
Drie lithografieën<br />
van Jobard naar Madou, 1828<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0093<br />
Beaurain de (18de eeuw)<br />
Cartes des Camps de Frer<strong>en</strong> <strong>en</strong> Lichtemberg<br />
van de Beaurain,<br />
omvat de streek Maastricht - Tonger<strong>en</strong><br />
Uitgegev<strong>en</strong> in 1750.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0094<br />
De la Feuille (vroeg 18de eeuw;)<br />
Zeldzaam !!!<br />
Het Graafschap Valk<strong>en</strong>burg <strong>en</strong> Dalem<br />
Gravure<br />
van De La Feuille, ca 1720<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be