22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0872<br />

Boucher François (Parijs, 1703 - 1770)<br />

V<strong>en</strong>us <strong>en</strong> Amor<br />

Sanguine<br />

van Demarteau naar Boucher<br />

Frankrijk, 18de eeuw.<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0873<br />

Duchateau Hugo (Ti<strong>en</strong><strong>en</strong> ° 1938)<br />

Massa,<br />

van Hugo Duchateau<br />

63 x 98 cm.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0874<br />

Huiselijke scène<br />

Lithografie: 9/125<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0875<br />

Canneel Théodore, Joseph (G<strong>en</strong>t, 1817 -1902)<br />

Vissersvrouw<strong>en</strong> aan de kade<br />

Ets<br />

van J.M. Canneel<br />

20 x 16 cm.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0876<br />

Hoolans J. (Limburgse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

Reeks van 5 kleur<strong>en</strong>litho's<br />

met de voorstelling van Hasseltse stadszicht<strong>en</strong><br />

van j. Hoolans, ca 1870<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be