22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0862<br />

Van Camp<strong>en</strong>hout Clem<strong>en</strong>t (° St Lambrechts Herk 1921 - Hasselt<br />

1997<br />

Vakwerkhuis in Biberach<br />

<strong>In</strong>gekleurde lino,<br />

Gesigneerd: Van Camp<strong>en</strong>hout Clem<strong>en</strong>t<br />

Gedateerd: 1957<br />

14 x 17 cm<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0863<br />

Spel<strong>en</strong>de putti<br />

Chromolitho<br />

naar H. Sabateri<br />

50 x 115 cm.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0864<br />

Manet Edouard (Parijs 1832 - 1883)<br />

Baudelaire<br />

Portret van e<strong>en</strong> schrijver<br />

Ets<br />

Geschilderd <strong>en</strong> gegraveerd door<br />

Edouard Manet<br />

Uitgev<strong>en</strong> door Salmon<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0865<br />

Brice A. (Graficus, 19de eeuw)<br />

Zicht op Nam<strong>en</strong><br />

Staalgravure door A. Brice,<br />

19de eeuw<br />

25.00 / 35.00 Euro<br />

0866<br />

Van Hoof Jan (°1911)<br />

Kempisch interieur met vrouw aan de haard.<br />

Ets<br />

van Jan van Hoof<br />

38 x 28 cm.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be