gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0862<br />
Van Camp<strong>en</strong>hout Clem<strong>en</strong>t (° St Lambrechts Herk 1921 - Hasselt<br />
1997<br />
Vakwerkhuis in Biberach<br />
<strong>In</strong>gekleurde lino,<br />
Gesigneerd: Van Camp<strong>en</strong>hout Clem<strong>en</strong>t<br />
Gedateerd: 1957<br />
14 x 17 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0863<br />
Spel<strong>en</strong>de putti<br />
Chromolitho<br />
naar H. Sabateri<br />
50 x 115 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0864<br />
Manet Edouard (Parijs 1832 - 1883)<br />
Baudelaire<br />
Portret van e<strong>en</strong> schrijver<br />
Ets<br />
Geschilderd <strong>en</strong> gegraveerd door<br />
Edouard Manet<br />
Uitgev<strong>en</strong> door Salmon<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0865<br />
Brice A. (Graficus, 19de eeuw)<br />
Zicht op Nam<strong>en</strong><br />
Staalgravure door A. Brice,<br />
19de eeuw<br />
25.00 / 35.00 Euro<br />
0866<br />
Van Hoof Jan (°1911)<br />
Kempisch interieur met vrouw aan de haard.<br />
Ets<br />
van Jan van Hoof<br />
38 x 28 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be