gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0059<br />
2 Borstels <strong>en</strong> spiegel<br />
van zilver<br />
België, na 1868<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0060<br />
Englebert Pirotton (Luikse edelsmid)<br />
Eén van de vroegste comfoor<br />
van zilver.<br />
Luik, Meester: Englebert Pirotton, 1713.<br />
Diameter: 22 cm.<br />
9,000.00 / 10,000.00 Euro<br />
0061<br />
Suikertang <strong>en</strong> suikerschep<br />
van zilver<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0062<br />
Ovale schaal<br />
van zilver,<br />
in Lodewijk XVI stijl<br />
B = 49 cm<br />
(gevernist)<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0063<br />
Ovaal schaaltje op 4 pootjes<br />
van zilver<br />
Parijs, Meester:J. Fouache, 1776<br />
B = 18,5 cm.<br />
( beschadigd)<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0064<br />
Reiskoffer<br />
19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be