22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0059<br />

2 Borstels <strong>en</strong> spiegel<br />

van zilver<br />

België, na 1868<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

0060<br />

Englebert Pirotton (Luikse edelsmid)<br />

Eén van de vroegste comfoor<br />

van zilver.<br />

Luik, Meester: Englebert Pirotton, 1713.<br />

Diameter: 22 cm.<br />

9,000.00 / 10,000.00 Euro<br />

0061<br />

Suikertang <strong>en</strong> suikerschep<br />

van zilver<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0062<br />

Ovale schaal<br />

van zilver,<br />

in Lodewijk XVI stijl<br />

B = 49 cm<br />

(gevernist)<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0063<br />

Ovaal schaaltje op 4 pootjes<br />

van zilver<br />

Parijs, Meester:J. Fouache, 1776<br />

B = 18,5 cm.<br />

( beschadigd)<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

0064<br />

Reiskoffer<br />

19de eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be