gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0671<br />
Dejoux Daniel (Frankrijk, °1925)<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Daniél, Dejoux<br />
34 x 25 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0672<br />
Leclercq Maurice (Doornik ° 1919)<br />
Hav<strong>en</strong>zicht<br />
Olieverf op hardboard<br />
Gesigneerd: M. Leclercq<br />
60 x 70 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0673<br />
Berg<strong>en</strong> (Belgische School)<br />
Katt<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op paneel<br />
Gesigneerd, Berg<strong>en</strong><br />
20 x 24 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0674<br />
Icoon<br />
met de voorstelling van Moeder Gods<br />
44 x 28 cm.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0675<br />
Vijverlandschap,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Van Dor<strong>en</strong><br />
39 x 59 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be