gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0665<br />
Bressers F. (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Twee Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong>s<br />
Pastel<br />
Gesigneerd: F. Bressers<br />
25 x 20 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0666<br />
Walters Eugène (Belgische School)<br />
Vissers op de rivier<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Eugène Walters<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0667<br />
Schulmeesters J. (Limburgse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Onze gang<br />
Zicht op e<strong>en</strong> <strong>en</strong>tree van e<strong>en</strong> huis in de<br />
Bloem<strong>en</strong>straat in Maaseik<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Schulmeesters J.<br />
44 x 34 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0668<br />
Gregoor Paula (Liburgse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>ares)<br />
Landshap met boerderij<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Gregoor Paula<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0669<br />
Cox Gerard (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Hooimijt<strong>en</strong> in e<strong>en</strong> landschap<br />
Pastel<br />
Gesigneerd: Gerard Cox<br />
45 x 86 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0670<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Noelanders<br />
60 x 50 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be