22.08.2013 Views

gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0644<br />

Heyl<strong>en</strong> Flor<strong>en</strong>t (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />

Hoeve<br />

Olieverf op paneel,<br />

Gesigneerd: Flor<strong>en</strong>t Heyl<strong>en</strong><br />

27 x 34 cm.<br />

125.00 / 175.00 Euro<br />

0645<br />

De Saint y Ville Monique (Franse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>ares)<br />

Lot van 3 schilderij<strong>en</strong><br />

E<strong>en</strong> winterlandschap, e<strong>en</strong> bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />

<strong>en</strong> e<strong>en</strong> brugje over het water<br />

Olieverf op doek<br />

Gesigneerd: Monique de Saint y Ville<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0646<br />

Loncke G. (Broeder in Lommel)<br />

Ve<strong>en</strong>landschap<br />

Aquarel,<br />

gesigneerd: G. Loncke<br />

22 x 32 cm.<br />

50.00 / 75.00 Euro<br />

0647<br />

Landschap<br />

Dubbelzijdig schilderij<br />

Gesigneerd: Jan de Vocht<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0648<br />

Compositie met figur<strong>en</strong><br />

Olieverf op doek,<br />

Gemonogrammeerd: J.V.B.<br />

48 x 38 cm.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0649<br />

Jachtscène met hert<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Jan Op de Beeck,<br />

69 x 110 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be