gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0644<br />
Heyl<strong>en</strong> Flor<strong>en</strong>t (Belgische <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Hoeve<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Flor<strong>en</strong>t Heyl<strong>en</strong><br />
27 x 34 cm.<br />
125.00 / 175.00 Euro<br />
0645<br />
De Saint y Ville Monique (Franse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>ares)<br />
Lot van 3 schilderij<strong>en</strong><br />
E<strong>en</strong> winterlandschap, e<strong>en</strong> bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
<strong>en</strong> e<strong>en</strong> brugje over het water<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Monique de Saint y Ville<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0646<br />
Loncke G. (Broeder in Lommel)<br />
Ve<strong>en</strong>landschap<br />
Aquarel,<br />
gesigneerd: G. Loncke<br />
22 x 32 cm.<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
0647<br />
Landschap<br />
Dubbelzijdig schilderij<br />
Gesigneerd: Jan de Vocht<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0648<br />
Compositie met figur<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gemonogrammeerd: J.V.B.<br />
48 x 38 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0649<br />
Jachtscène met hert<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Jan Op de Beeck,<br />
69 x 110 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be