gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0639<br />
Ovaal portret van e<strong>en</strong> baby<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Bauvin<br />
39 x 30 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0640<br />
Zubin Marius (Pol<strong>en</strong>, ° 1956)<br />
<strong>In</strong> de bocht van de rivier<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Zubin Marius<br />
werkzaam in Frankrijk<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0641<br />
Iriss<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: niet leesbaar<br />
Gedateerd: 1903<br />
52 x 26 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0642<br />
Koyhé N (Griekse school)<br />
Zicht op e<strong>en</strong> moskee<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: N. Koyhé<br />
Gedateerd: 1964<br />
64 x 46 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0643<br />
Marine,<br />
Olieverf op hardboard<br />
49 x 59 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be