Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0155<br />
Staande klok<br />
van ess<strong>en</strong>hout<br />
Gesigneerd:M.C. Smolders à Tonger<strong>en</strong>, ca 1870<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0156<br />
Schoorste<strong>en</strong>garnituur<br />
van brons,<br />
Neo-r<strong>en</strong>aissancestijl, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0157<br />
Engel <strong>en</strong> boerinnetje<br />
2 beeldjes van gesned<strong>en</strong> hout<br />
H = 28 <strong>en</strong> 35 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0158<br />
Kruis<br />
van gesned<strong>en</strong> hout, 19de eeuw.<br />
Tweede kruislieveheer toegevoegd.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0159<br />
Paar grote kandelaars<br />
van gepolychromeerd hout.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be