Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0144<br />
Staande klok<br />
van gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />
Kemp<strong>en</strong>, 19de eeuw<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0145<br />
Staande klok<br />
van not<strong>en</strong>hout,<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
0146<br />
P<strong>en</strong>dulehouder<br />
van rood gekleurd aardewerk.<br />
Paar kandelaars zijn toegevoegd.<br />
Art Deco tijdvak, ca 1925<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0147<br />
van blauw gekleurd aardewerk.<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0148<br />
Twee p<strong>en</strong>dulehouders<br />
van handgeschilderd aardewerk;<br />
telk<strong>en</strong>s bekroond met e<strong>en</strong> koppel vogels.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0149<br />
Moreau L & F (Frankrijk, 19de eeuw.)<br />
P<strong>en</strong>dule met e<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel <strong>en</strong> e<strong>en</strong> duif<br />
als bekroning<br />
van zamac,<br />
Gesigneerd: Moreau<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be