Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0123<br />
Paar chineze vaz<strong>en</strong><br />
van porselein,<br />
19de eeuw.<br />
( één besch.)<br />
H = 43 cm.<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
0124<br />
Paar vaz<strong>en</strong> van Aziatisch<br />
craqueléporselein<br />
H = 26 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0125<br />
Twee miniatuur chinese vaasjes<br />
H = 13 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0126<br />
Mata Hari,<br />
Beeld van gepatineerd brons,<br />
Art Deco stijl,<br />
H = 54 cm<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
0127<br />
Bizon,<br />
H = 29 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be