Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0001<br />
Lot decoratieve pr<strong>en</strong>t<strong>en</strong> in pasteltint<strong>en</strong><br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0002<br />
4-delig lot veelkleurig handgeschilderd porselein.<br />
Louis Philippetijdvak, 19de eeuw.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0003<br />
Ligg<strong>en</strong>de kinder<strong>en</strong> van biscuit<br />
2 vingerhoed<strong>en</strong> <strong>en</strong> e<strong>en</strong> fluitvaasje<br />
van porselein<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0004<br />
Panter<br />
in craqueléporselein<br />
Frankrijk, Art Deco tijdvak, ca 1925<br />
B = 47 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0005<br />
Zitt<strong>en</strong>de volksfiguurn<br />
van porselein van Her<strong>en</strong>d<br />
H = 33 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0006<br />
Schemerlamp waarrond dans<strong>en</strong>de figur<strong>en</strong><br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Duitsland, ca 1950<br />
( coupe schijnt door bij verlichting)<br />
H = 58 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be