22.08.2013 Views

Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0050<br />

De muziekles<br />

Olieverf op doek<br />

in mooie gesculpteerde lijst.<br />

49 x 60 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0051<br />

Zonnebloem<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: J. Croes,<br />

Gedateerd: 1975.<br />

63 x 48 cm<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0052<br />

Gregoor Paula (G<strong>en</strong>k, 1912 - Beverst 2005)<br />

Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Paula Gregoor,<br />

19 x 24 cm<br />

75.00 / 90.00 Euro<br />

0053<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: G. Well<strong>en</strong><br />

90 x 60 cm.<br />

180.00 / 240.00 Euro<br />

0055<br />

Ost E. (Belgische School)<br />

Paar landschapp<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: E. Ost<br />

50 x 60 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be