Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0050<br />
De muziekles<br />
Olieverf op doek<br />
in mooie gesculpteerde lijst.<br />
49 x 60 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0051<br />
Zonnebloem<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J. Croes,<br />
Gedateerd: 1975.<br />
63 x 48 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0052<br />
Gregoor Paula (G<strong>en</strong>k, 1912 - Beverst 2005)<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Paula Gregoor,<br />
19 x 24 cm<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
0053<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: G. Well<strong>en</strong><br />
90 x 60 cm.<br />
180.00 / 240.00 Euro<br />
0055<br />
Ost E. (Belgische School)<br />
Paar landschapp<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: E. Ost<br />
50 x 60 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be