BVBA Veilingen AEKO - Auction In Europe
<strong>BVBA</strong> <strong>Veilingen</strong> <strong>AEKO</strong><br />
Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt<br />
Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03<br />
Website: Aeko.be - E-Mail: info@aeko.be<br />
H.R.HASSELT: 104464<br />
Gecatalogeerde kunst en antiekveiling<br />
Kijkdagen: Vrijdag 27/05: 14 - 18 uur.Zaterdag 28 & Zondag 29/05: 10 -18 uur.<strong>Veilingen</strong><br />
maandag 30/05 vanaf lot 1 om 19 uur en dinsdag 31/05 vanaf lot 501 om 19 uur.<br />
Bezoek onze volledige catalogus op www.aeko.be<br />
Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen:<br />
elke woensdag van 10.00 to 12.00 en van 14.00 to 17.00 uur<br />
en na afspraak op tel. 011.22.04.08
<strong>AEKO</strong><br />
0001<br />
Schaal op voet<br />
van koper<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0002<br />
Kandelaar als schemerlamp<br />
van Boheems kristal met 1 lichtpunt<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0003<br />
10 wittewijn glazen<br />
van groen/doorschijnend kristal, Val St Lambert<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0004<br />
Champagnecoupes<br />
van kristal<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0005<br />
Paar kandelaars<br />
van glas, ca 1900.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be
<strong>AEKO</strong><br />
0006<br />
Paar vazen<br />
van veelkleurig handgeschilderd opalliserend glas, gesigneerd: Duval, ca<br />
1900. H= 26cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0007<br />
Kandelaar met 2 lichtpunten<br />
van Boheems kristal.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0008<br />
Kleurrijke snoepjes<br />
van Muranoglas<br />
65.00 / 80.00 Euro<br />
0009<br />
Kleurrijke snoepjes<br />
van Muranoglas<br />
65.00 / 80.00 Euro<br />
0010<br />
Mondgeblazen sierglas als bok,<br />
H = 23 cm<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0011<br />
Mondgeblazen sierglas als stier<br />
H = 26 cm<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0012<br />
Pruikenhouder<br />
van glas en metaal, 20ste eeuw.<br />
H = 34 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0013<br />
De Groenplaats te Antwerpen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0014<br />
Oude pastorij van Webbekom<br />
Ets, 28/100 van Wellens<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0015<br />
Baksteen Dirk (° Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971)<br />
De achterhoek<br />
Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm.<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0016<br />
Bij de tandarts<br />
Houtsnede, 19de eeuw, 11,5 x 8 cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0017<br />
Lippens Piet (Gentbrugge, 1890 - Gent, 1981)<br />
Het gevangenisplein<br />
Ets van Piet Lippens<br />
29 x 39 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0018<br />
Van Beurden Alphonse (Antwerpen 1878 - 1962)<br />
Haven van Antwerpen<br />
Ets, gesigneerd: Van Beurden A. (34 x 45 cm)<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0019<br />
Naakte vrouw in het water<br />
Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: 1955<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0020<br />
" Wet, tegen het berooven, schenden, vernielen en bestelen van hout en<br />
boomgewassen in het Koningrijk Holland " ,<br />
Utrecht, 1808. 40 x 32 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0021<br />
Bij de tandarts in de 17de eeuw.<br />
Gravure van D.J. Pound naar G. Honthorst, 19de eeuw. 12 x 18 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0022<br />
Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996)<br />
Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Léonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0023<br />
Ghana, masker van koper (hanger)<br />
H = 14cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0024<br />
Afrikaanse ceremoniebijl<br />
van smeedijzer met houten handvat overtrokken met slangenvel. 37 x 30cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0025<br />
Langwerpig Afrikaans masker<br />
van hout. H = 54cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0026<br />
Afrikaans beeldje<br />
van hout met restanten die verwijzen naar overleden familieleden. H = 39cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0027<br />
Mediterende vrouw,<br />
Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0028<br />
Hoekzeteltje<br />
van gedraaid hout met biezen zitting.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0029<br />
Dubbele openklapbare bureau<br />
van pitch pîne, ca 1930. L = 147 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0030<br />
Sculptuur<br />
van eikenhout met leeuwenkop( 17de eeuw ); H = 32 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0031<br />
Kistje<br />
versierd met Luiks steekwerk<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0032<br />
Commode met 3 grote laden en 2 kleine laden<br />
van mahoniehout, ca 1900.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0033<br />
Spiegel<br />
van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0034<br />
Apothekerskastje<br />
met indeling van eikenhout, Vlaanderen, ca 1800 . H = 70 cm, B = 55 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0035<br />
Spiegel<br />
van hout en stucwerk, in Lodewijk XIV stijl. 92 x 82 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0036<br />
Twijfelaar<br />
van eikenhout, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0037<br />
Fraaie kleine commode met 3 laden waarop een glazen blad<br />
belijmd met marquetterie: H = 74, B = 34 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0038<br />
Wandtafeltje<br />
van eikenhout : 110 x 55 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0039<br />
Waterkruik met een decor in reliëf van rozen<br />
Engeland 19de eeuw. H 23 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0040<br />
Sierschotel<br />
van porselein, met een vrouw op de schommel in fijn goud gehoogd.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0041<br />
Havenzicht<br />
Fraaie plakket van Belgisch keramiek : Boch:26,5 x 32 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0042<br />
Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus<br />
van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0043<br />
Câchepot<br />
van porselein, Nimy<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0044<br />
Onze lieve Vrouw met Jezuskind<br />
van wit monochroom bisquit. H = 30 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0045<br />
Kruik en viskom,<br />
van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0046<br />
38-delig koffieservies<br />
van goudgehoogd Duits porselein van het merk Eschenbach.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0047<br />
Kerstkindeke<br />
van veelkleurig handgeschilderd Duits porselein, Merk: Goebel<br />
80.00 / 90.00 Euro<br />
0048<br />
Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad<br />
van steengoed voor Calvados<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0049<br />
3 tegels met de voorstelling van een jonge vrouw,<br />
Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0050<br />
Ausfahrt der prinzessin<br />
Uitzonderlijke groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd<br />
Saksisch porselein.H = 33, L = 57 cm.(1 pootje van paard hersteld )<br />
1,500.00 / 2,000.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0051<br />
Ring<br />
van zilver<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0052<br />
Ring<br />
van titanium<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0053<br />
Kleine damesring<br />
van van zilver, gehalte 925<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0054<br />
Art deco hangertje<br />
van zilver, gehalte 835<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0055<br />
Ring<br />
van 18 k. wit goud, 0,20 k. robijnen en 0,30 k. briljanten<br />
150.00 / 175.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0056<br />
Hanger met tijgeroog gevat in een montuur van 18 k. goud, waarop de voorstelling<br />
van het sterrenbeeld ' weegschaal' staat.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0057<br />
Hertje als hanger<br />
van 18 k. geel goud bezet met 10 robijnen.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0058<br />
Aparte broche met de voorstelling van een waterdragende Chinees<br />
van 18 k. goud, ambachtelijk tot stand gekomen.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0059<br />
Bloemvormige ring<br />
van 18 k. goud bezet met 7 briljanten van 0,60 k.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0060<br />
Solitair<br />
van wit goud, bezet met een briljant van 1,05 k.<br />
800.00 / 900.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0061<br />
Beeckman Fernand (Brussel, 1845 - 1918)<br />
Dorpszicht,<br />
Olieverf op paneel, gesigneerd: F. Beeckman, gedateerd: 1945 . 49 x 38 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0062<br />
De Saeyer Louis (Dendermonde, °1908)<br />
Stilleven met bloempot<br />
Olieverf op hardboard , Gesigneerd: Louis De Saeyer<br />
33 x 25 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0063<br />
Dorpszicht<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm<br />
Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0064<br />
D'Huyvetter Cyriel (Wilrijk 1935)<br />
Boslandschap met water<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: D'Huyvetter C. Belgische kunstenaar, 20ste<br />
eeuw. (48 x 73 cm)<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0065<br />
Gents begijntje<br />
Olieverf op papier, gesigneerd: Trefois Clem., gedateerd: 1931.<br />
83 x 45 cm.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0066<br />
Hols C. (Maastrichtse kunstenaar, 20ste eeuw)<br />
Stilleven met viool,<br />
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Hols C.. 74 x 76 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0067<br />
Broeder Max (° Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973)<br />
De leerlingen van Emmaus<br />
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Broeder Max, gedateerd: 1952 . 40 x 30<br />
cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0068<br />
Portret van een man,<br />
Olieverf op paneel, 19de eeuw. 29 x 24 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0069<br />
Hollands winterlandschap,<br />
Olieverf op doek, 50 x 58 cm.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0070<br />
Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973)<br />
Bloemenstilleven met begijntje<br />
Olieverf op doek , gesigneerd: Jos Damien . H= 48 x B = 61 cm<br />
1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0071<br />
Steppe Romain (Antwerpen 1859 -1927)<br />
Marine<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: R. Steppe, Antwerpese kunstenaar<br />
0072<br />
Volders Eugène (Belgische kunstenaar, 19e eeuw)<br />
Herder met schapen<br />
olieverf op doek, Gesigneerd: Volders E. 130 x 108 cm<br />
1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />
0073<br />
Nolens Paule (Hasselt °1924 - 2008)<br />
Vrouw met hoed,<br />
Gemengde techniek, gesigneerd: P. Nolens . 53 x 69 cm<br />
0074<br />
Vandereycken Robert (° Hasselt 1933)<br />
Muziekspelende vrouw, Uitzonderlijk groot werk.<br />
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Vandereycken. 240 x 95 cm<br />
2,000.00 / 3,000.00 Euro<br />
0075<br />
Galante gezelschappen<br />
Paar schilderijen, olieverf op doek, ca 1800. 43 x 36,5 cm<br />
3,000.00 / 4,000.00 Euro<br />
0076<br />
Canapé<br />
belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0077<br />
Eéndeurskastje ' Jachtstijl'<br />
van rijkelijk gesneden eikenhout, ca 1900. 115 x 98 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0078<br />
Spiegel<br />
van mahoniehout,<br />
Art Nouveatijdvak, 1890 -1910<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0079<br />
Kleine kist op sleeppoten<br />
van naaldhout, Engeland, 18de eeuw. H = 46 x B = 96 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0080<br />
Panelenkist<br />
van eikenhout ( slot is verdwenen ), H = 69 x 119 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0081<br />
Armzetel en paar stoelen<br />
van mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 1850 - 1890. ( goed onderhouden )<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0082<br />
Deel van een communiebank<br />
van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 B = 116 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0083<br />
Buffet<br />
van eikenhout, Frankrijk, Regionaal meubel, 19de eeuw. H = 44, L = 133, D<br />
= 67 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0084<br />
Imposante spiegel<br />
van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0085<br />
Eéndeurskast<br />
van eikenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 181 x 125 cm, D = 62 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0086<br />
Panelenkist<br />
van gesneden eikenhout, Frankrijk, Renaissance tijdvak, ca 1600. H= 80, B =<br />
116 cm, D= 56 cm<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0087<br />
Tweedeurskast met 2 laden<br />
van eikenhout en hang - en smeedwerk van ijzer. Frankrijk, Lodewijk XIV<br />
tijdvak, 18de eeuw. H = 210 x 170 cm<br />
0088<br />
Uitzonderlijk fraaie canapé<br />
van verguld hout, Napoleon III tijdvak 19de eeuw. H = 108, B = 142 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0089<br />
Fraaie tweedeurskast<br />
van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, restauration tijdvak 1820 - 1830<br />
2,250.00 / 2,500.00 Euro<br />
0090<br />
7-delig salon bestaande uit een zitbank, 2 stoelen, 2 armstoelen, duozetel en<br />
salontafel<br />
van rijkelijk gesneden notenhout.Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
0091<br />
Theepotje<br />
van blauw/wit Chinees porselein. H = 22 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0092<br />
Gedekselde vaas, omgebouwd tot schemerlamp<br />
van Chinees porselein met monturen van brons, 19de eeuw.H = 55 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0093<br />
bloempot<br />
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 15 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0094<br />
Pot<br />
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 17 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0095<br />
Fraai bord<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.<br />
Diameter: 21 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0096<br />
De visser en zingende vogel<br />
Paar fraaie schilderijtjes (gemengde techniek ) afkomstig uit Japan.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0097<br />
Vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.<br />
H = 42 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0098<br />
Paar bloemenstillevens in fraaie kader<br />
van borduurwerk op zijde. China, de jaren '60 . 66 x 66cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0099<br />
Twee borden met Wan Li decor<br />
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein . Doorsnede : 30 en 34 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0100<br />
Gedekselde vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 40cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0101<br />
Vaas<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein, versierd met een kerfsnede decor. H<br />
= 39 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0102<br />
Paar vazen<br />
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 53 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0103<br />
Fraaie vaas van Kantonporselein.<br />
H = 66 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0104<br />
Paar vazen met figuren tegen een zwarte achtergond<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0105<br />
Huwelijkssymboliek<br />
Gouache op textiel. Een groot <strong>In</strong>disch werk nl.: 182 x 106 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0106<br />
Minnend koppel,<br />
Groep van monochroom wit pâte teindre, 19de eeuw. Gemerkt: kruisje op<br />
sokkel waaronder 2 'E', waaronder 2 zwaardjes.<br />
29 x 24 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0107<br />
zingend meisje en zingende jongen<br />
van porselein, Duitsland, W. Goebel3<br />
65.00 / 80.00 Euro<br />
0108<br />
De houtsprokkelaar en zijn vrouw<br />
Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28<br />
cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0109<br />
Vrouw met haarband<br />
van terra cotta, gesigneerd: Ciprini H = 35 cm (hersteld) .<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0110<br />
De papeters<br />
Bordje van veelkleurig handgeschilderd keramiek, Maastricht, Petrus Regout<br />
Doorsnede = 30cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0111<br />
<strong>In</strong>ktstel<br />
van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0112<br />
Klimmende figuren<br />
Sculptuur van gepatineerd brons, H = 17cm<br />
80.00 / 90.00 Euro<br />
0113<br />
Mooie krater<br />
van brons, versierd met faunen, 19de eeuwse kopie naar een Antiek Romeins<br />
motief. H = 15, B = 18 cm<br />
50.00 / 75.00 Euro<br />
0114<br />
Lambeaux Jef (Antwerpen,1852 - St. Gillis, 1908)<br />
Jonge Bachus<br />
Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jef Lambeaux. H = 42 cm<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0115<br />
Paar haardbokken<br />
van vuurverguld brons, versierd met vlammende urnen op bokkenpootjes op<br />
een sokkel met parellijsten en eikenloves<br />
Lodewijk XVI tijdvak, ca 1780.<br />
H = 42 en B = 40 cm<br />
Veiling: Salons de l'hotel Georges V, Parijs: 27/06/1973: lot 38.<br />
Nagenoeg identiek exemplaar bevindt zich in het Musée des Arts Décoratifs<br />
te Parijs<br />
Zie P. Verlet: " French Furnitures and interiors Décoration<br />
of the 18 th Century, London, 1967, p 98 illustratie : 66<br />
5,000.00 / 6,000.00 Euro<br />
0116<br />
Boedha<br />
van verguld metaal. H = 24 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0117<br />
Spiegel met 2 kandelaars<br />
van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0118<br />
Demanet Victor (Givet 1895 - Elsene 1964)<br />
Beethoven<br />
Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Victor Demanet . Belgische<br />
bronsgieter, 20ste eeuw.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0119<br />
Haardplaat,<br />
in gietijzer, Lodewijk XVI tijdvak, einde 18de eeuw.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0120<br />
Het gezin,<br />
Sulptuur in gepatineerd brons, ' 60. 11 x 25cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0121<br />
Fraaie commode met grijsmarmeren blad<br />
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw, in goede staat.<br />
H = 99 cm, L = 114 cm,.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0122<br />
Paar zuilen<br />
van verguld en gemarmerd hout, Italië, 16de eeuw. H = 116 cm.<br />
0123<br />
Aziatisch masker<br />
van gepolychromeerd hout, 27,5 x 17 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0124<br />
Kandelaar<br />
van gepolychromeerd en verguld hout, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 70<br />
cm, Doorsnede: 20 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0125<br />
Madonna en Jezuskind,<br />
Beeldje van gesneden perenhout, Frankrijk, Neo -gotiek, 19de eeuw. H = 15<br />
cm<br />
150.00 / 180.00 Euro<br />
0126<br />
Processiekandelaar met voorstelling van " Christus die het brood breekt"<br />
Beeld van gepolychromeerd en verguld lindenhout. Zuid - Duitsland , Barok,<br />
17de eeuw. H = 76 cm.<br />
0127<br />
Madonna,<br />
Beeld van gesneden eikenhout.Vlaanderen, 16de eeuw. H = 83 cm<br />
0128<br />
Ring<br />
van 18 k. goud met een steen van onyx en 1 briljant<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0129<br />
Grote vaas<br />
van kristal, H = 38, doorsnede = 28 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0130<br />
Ring van 18 k. geel goud en 0,30 k. robijnen<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0131<br />
ca 20-delig glasservies<br />
van kristal<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0132<br />
Herenring<br />
van wit goud bezet met een grote saffier en diamanten. Uniek ontwerp<br />
0133<br />
Schaal op voet,<br />
van kristal, Frankrijk, 19de eeuw. H = 31 x B = 36 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0134<br />
Ring van 18 k. geel goud, 0,50 k. saffier en 0,5 k. diamant.<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0135<br />
Antieke ring<br />
van 18 k. goud bezet met 2 briljanten van 0,40 k.<br />
401.00 / 500.00 Euro<br />
0136<br />
Loetz (Oostenrijkse fabriek,ca 1900.)<br />
Siervaas met octopusarmen<br />
van meerkleurig mondgeblazen glas, gesigneerd: Loetz H = 34 cm<br />
0137<br />
Herenring, ontwerp Li Sento<br />
van zilver, gehalte 925. Maat 56.<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
0138<br />
Willems Martin (Maastrichtse kunstenaar)<br />
Grote diepe schaal in blauw/wit/rood.<br />
van mondgeblazen glas in verschillende kleuren, gesigneerd: Willems Martin,<br />
gedateerd: 2003<br />
Doorsnede: 44 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0139<br />
Fraaie damesring<br />
van wit goud met een natuurlijke zwarte briljant van 2 k. en 20 briljanten van<br />
0,50 k.<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0140<br />
Cocktailring<br />
van 18 k. goud met een amethist van 4 k. en 6 briljanten van 0,40 k.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0141<br />
Opengewerkte herenring<br />
van zilver. Maat 61.<br />
70.00 / 80.00 Euro<br />
0142<br />
Ring<br />
van gehamerd zilver, gehalte 925: 13,6 gram<br />
75.00 / 90.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0143<br />
Fraaie ring<br />
van zilver, maat 57<br />
70.00 / 80.00 Euro<br />
0144<br />
Ring<br />
van zilver bezet met bergkristal. Maat 59.<br />
70.00 / 80.00 Euro<br />
0145<br />
Likeurhouder<br />
met 6 flacons ,in een kistje van hout met inlegwerk van marquetterie,<br />
Engeland, 19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0146<br />
Fraaie vaas<br />
van rood en geel mondgeblazen glas, gesigneerd: Tiffany & Co. H = 26 cm<br />
0147<br />
Sigarettenetui en aansteker<br />
van verguld metaal, Parijs, Merk: Dupont<br />
150.00 / 175.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0148<br />
Antieke broche<br />
van 18 k. geel goud, parafine en robijnen<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0149<br />
Tand als gelukshangertje<br />
gevat in een montuur van 14 k. goud.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0150<br />
Opvallende ring<br />
van 18 k. wit goud bezet met 7 briljanten en 7 smaragden.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0151<br />
Paar oorbellen<br />
van 18 k. goud bezet met 4 briljanten, ca 0,30 k.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0152<br />
Damesring<br />
van 18 k. goud met een heldere blauwe topaas bezet met 6 diamanten.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0153<br />
Antiek Vlaams kruis<br />
van goud en zilver, bezet met 1 k. roosdiamanten.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0154<br />
Armband<br />
van zilver<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0155<br />
Ring<br />
van sterling zilver<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0156<br />
Halsketting<br />
van cultuurparels met een slotje van 18 k. goud.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0157<br />
Paar Tiffanylampen met op de voet een meisje en jongen met hond<br />
van brons en glas in lood.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0158<br />
Fraaie kroonluchter met 20 lichten<br />
van gepatineerd messing met bellen van kristal. H = 115 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0159<br />
Staanlamp<br />
uit de Belle Epoque.H 177 cm.<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0160<br />
Paar Italiaanse wandapplieken<br />
van gepolychromeerd en verguld hout.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0161<br />
Paar wandapplieken<br />
van verguld brons, Lodewijk XVI stijl 19de eeuw. H = 54 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0162<br />
Kandelaar met 5 lichten<br />
van smeedijzer, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 50, b = 56 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0163<br />
Paar hoge schemerlampen<br />
van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0164<br />
Romantische kroonluchter<br />
van messing en glas ( zonder electriciteit )<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0165<br />
Fraaie kroonluchter<br />
van brons met 4 lichten<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0166<br />
Fraaie luchter van brons en glazen kapjes, H: 110 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0167<br />
Kroonluchter<br />
met bellen van kristal<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0168<br />
Kroonluchter<br />
van messing met porseleinen bloemen<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0169<br />
Wandappliek<br />
van messing in Empirestijl<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0170<br />
Fraaie kroonluchter<br />
met 4 lichten van gepatineerd brons en glazen kapjes<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0171<br />
2 applieken<br />
van brons in Lodewijk XVIstijl. H = 70 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0172<br />
Christus Pantokrator<br />
Rusland, vroeg 19de eeuw : tempura op paneel, goudgehoogd ; 45 x 38 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0173<br />
Damespolshorloge van het merk Ery<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0174<br />
Pendule met 2 bijhorende siervazen<br />
van brons en porelein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0175<br />
Staande klok met ééndagsuurwerk<br />
in gesneden eikenhouten kast. Maximilien Roysin, maître horlogeur à<br />
Charleroy<br />
700.00 / 800.00 Euro<br />
0176<br />
Comtoise in een beschilderde kast<br />
Frankrijk, ca 1870<br />
Klokkenmaker: Pierre Motillon à La Roche Raimbault<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0177<br />
Staande klok<br />
met dagwerk. Limburg , 18de eeuw.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0178<br />
Uitzonderlijke mooie siervaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles,<br />
19de eeuw. H = 21 cm ( volledig intact )<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0179<br />
Fraaie vaas met opengewerkte handgrepen<br />
19de eeuw. H = 28 cm ( volledig intact )<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0180<br />
Staande klok<br />
van eikenhout, met een uurwerk van het Zwarte Woud.<br />
Streek van Eupen, ca 1800.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0181<br />
Staande klok<br />
van eikenhout, met ééndagsuurwerk<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0182<br />
Staande klok<br />
waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.H = 230 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0183<br />
Pendule met 2 bijhorende kandelaars<br />
van brons in neo-renaissence stijl. Pendule :H = 60cm, Kandelaar .H = 68cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0184<br />
Kabinetkast<br />
belijmd met notenhout, Nederland, 18de eeuw. H = 2,40 x B = 1,86 meter.<br />
1,750.00 / 2,000.00 Euro<br />
0185<br />
Authentieke armzetel<br />
van notenhout, Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca 1700.<br />
0186<br />
Armzetel<br />
van gesneden notenhout, Luik, Régènce tijdvak, ca 1720.<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0187<br />
Prachtige vitrinekast<br />
van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,60 m<br />
0188<br />
Bibliotheekkast met 6 beglaasde deuren<br />
van eikenhout, ca 1900.H = 2,15 , B = 3,78 meter<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0189<br />
Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk.<br />
van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: 1629<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0190<br />
Twee deurskast<br />
van eikenhout, Omgeving Luik , Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,45<br />
meter<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0191<br />
Tweedeurskast<br />
van eikenhout, Noord - Frankrijk, 18de eeuw.H = 235 cm<br />
700.00 / 800.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0192<br />
Cupboard<br />
van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 176 x 125 cm<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0193<br />
Jagerskast omgebouwd tot legkast.<br />
Engeland, 18de eeuw. H = 1,84 x 1,20 meter<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0194<br />
Paar Pauwstaartschotels<br />
van Blauw/wit aardewerk, Delft, De porcelijne klauw, 18de eeuw. Doorsnede:<br />
31,5 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0195<br />
Legkast<br />
van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = 230.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0196<br />
Pauw<br />
Olieverf op paneel, waaronder spiegelluik in kader van verguld hout.<br />
Napoleon III tijdvak, ca 1890. H = 222 cm<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0197<br />
Commode met 3 grote en 2 kleine laden<br />
van perenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 118 x 112 cm<br />
600.00 / 750.00 Euro<br />
0198<br />
Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk)<br />
Bloemenstilleven,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0199<br />
Garnalenvisser,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 40 x 50cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
40 x 50cm. W. Roux<br />
350.00 / 500.00 Euro<br />
0200<br />
Stilleven met bloemenvaas,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
350.00 / 500.00 Euro<br />
0201<br />
Polderlandschap,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Lacroix A. 48,5 x 58 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0202<br />
Boutry Paul (Frankrijk, ° 1936)<br />
Kinderen aan de zee,<br />
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Boutry Paul. 26 - 33,5 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0203<br />
De violist,<br />
20ste eeuw.<br />
350.00 / 500.00 Euro<br />
0204<br />
Zicht op een hoeve,<br />
401.00 / 500.00 Euro<br />
0205<br />
"Linkebeke",<br />
olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0206<br />
Buyle Gust (Lokeren °1873 - ?)<br />
Geanimeerd Antwerps stadszicht<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Gust Buyle<br />
85 x 60 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0207<br />
Storm op zee<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Douwes . Nederlandse School, 20ste eeuw 55 x<br />
89 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0208<br />
Landschap met <strong>In</strong>dische vrouw en dieren<br />
Dekkende waterverf op doek, 133 x 109 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0209<br />
Jong meisje op stoel,<br />
20ste eeuw.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0210<br />
Garst Johannes (Beerzeveld ° 1950)<br />
Liefde en erotiek<br />
Olieverf op paneel , gesigneerd: Joh. Garst ,( 61 x 34 cm ) is als surrealistisch<br />
schilder autodidact.<br />
Vanaf 1973 schildert hij op zowel doek als paneel en houdt zich bezig met<br />
portretten, surrealistische- en erotische kunst. Van 1982 tot en met 1988 zijn<br />
er ontmoetingen geweest met de Nederlandse surrealist J.H.Moesman (<br />
1992-1988) en heeft hij met hem gecorrespondeerd over zijn werk. Werk van<br />
hem is o.a. aangekocht via de BKR en bevindt zich in particuliere collecties<br />
van verzamelaars. Zijn surrealistische schilderijen en panelen laten<br />
vervreemdende situaties zien, waarbij symboliek, erothiek, confrontatie en<br />
humor aan de orde zijn. Met name de gebruikte aardkleuren geven een heel<br />
bijzondere sfeer, alsof hij muzikaal geïnspireerde een eigen toon geeft aan de<br />
weergegeven voorstellingen.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0211<br />
Bloemenstilleven,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50 cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0212<br />
Schouten Paul (Parijs 1860 - Watermaal Bosvoorde 1922)<br />
Boslandschap<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: P. Schouten. 73 x 108 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0213<br />
Pycke Octave (Laken 1904 - Anderlecht 1964)<br />
De oude hoeve<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Pycke Octave. 70 x 87 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0214<br />
"Heywyche in Zuetendaal"<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
0215<br />
Bloemenstilleven met pioenrozen en riddersporen in mooie lijst<br />
Olieverf op doek, 60 x 88 cm<br />
600.00 / 750.00 Euro<br />
0216<br />
Stilleven met uien en look<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Van Elst J. Gedateerd: 1977. Kunstenaar uit de<br />
omgeving van Westerlo .68 x 98 cm<br />
Westerlo<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0217<br />
Vrouw met kruik<br />
Gemengde techniek , Gesigneerd: P. Nolens<br />
750.00 / 900.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0218<br />
Maingie Paula (werkzaam in Brussel in de jaren '20 -'40)<br />
<strong>In</strong>terieur van een huis in Luik<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Maingie,Gedateerd: 1929<br />
80 x 80 cm<br />
800.00 / 900.00 Euro<br />
0219<br />
Bilders G. (1838 - 1865)<br />
Hooiwagen,<br />
Olieverf op doek, gemonogrammeerd G.B.<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0220<br />
Godshuis De Meulenarie<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Boschaert B. 29 x 24 cm<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0221<br />
Minders Willy (Hasselt °1913, Genk 1977)<br />
Portret van Pascal Van Schoonbeek<br />
op 4- jarige leeftijd. Voor - en achterzijde gesigneerd: Willy Minders<br />
Gedateerd: 1969 61 x 52 cm<br />
850.00 / 1,000.00 Euro<br />
0222<br />
Höger Rudolp Alfred (1877 - 1930)<br />
Kooplieden langs de kade in Volendam,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Höger R.A. Gedateerd: 1914: 73 x 100 cm<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0223<br />
Marine,<br />
Olieverf op doek. 28 x 37 cm<br />
0224<br />
Landschap met schapen aan een rivier<br />
met mooie lijst, Olieverf op doek, getekend TH, gedateerd: 1888<br />
1,200.00 / 1,500.00 Euro<br />
0225<br />
Heirman Edgard (Moerbeke ( waas ) 1919 - 2002)<br />
Maria kapelleke,<br />
Olieverf op doek , gesigneerd: Heirman Edgard.Waaslandse Kunstenaar,<br />
20ste eeuw. 69 x 59 cm<br />
0226<br />
Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992)<br />
Stilleven met fruit en vaatwerk.<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Leon Pringels, gedateerd: 1951. 80 x 100 cm<br />
0227<br />
Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981)<br />
Kruik met bloemen,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Anne Rutten , 98 x 66 cm ( in uitstekende staat<br />
en fraaie kader )<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0228<br />
Habex Jan (Genk, 1887 - 1954)<br />
<strong>In</strong>terieur met open venster,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Jan Habex. Genkse Kunstenaar.( in uitstekende<br />
staat en fraaie kader ) 54 x 46 cm<br />
0229<br />
Gesluierde vrouw,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: P. Nolens. 69 x 49 cm<br />
2,500.00 / 3,000.00 Euro<br />
0230<br />
Prachtig bloemenstilleven,<br />
Olieverf op doek, begin 19de eeuw. 800 x 1180 cm<br />
0231<br />
Daniels Roger (21-11-1924 Sint-Truiden)<br />
De koffietafel<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Daniels Roger 142 x 172 cm. Limburgse<br />
Kunstenaar uit Sint Truiden<br />
0232<br />
Portret van een dame,<br />
Olieverf op doek, Barok, 17de eeuw.(in perfecte staat). 34 x 28 cm<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0233<br />
Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949)<br />
De herberg " <strong>In</strong> 't onze vrouwtjen " te Brugge<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Van Doren. ( in uitstekende staat en fraaie<br />
kader ) 44 x 48 cm.<br />
0234<br />
"Zicht op van Lisseweghe"<br />
olieverf op doek, gesigneerd: Emile Van Doren, 72 x 77 cm ( <strong>In</strong> uitstekende<br />
staat ).<br />
7,000.00 / 8,000.00 Euro<br />
0235<br />
"De cynspenningen"<br />
Olieverf op doek, Antwerpen: Atelier Van rubens, 17 de eeuw. 102 x 148<br />
10,000.00 / 12,500.00 Euro<br />
0236<br />
Springer Cornelis (Amsterdam 1817 - 1891)<br />
Zicht op Amsterdam<br />
olieverf op paneel, Gesigneerd: Cornelis Springer. Amsterdam 1817 - 1891.<br />
29 x 20 cm<br />
50,000.00 / 60,000.00 Euro<br />
0237<br />
Paardje<br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein, Japan.<br />
H = 19 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0238<br />
Wandtapijt,<br />
Een voorstelling naar David Teniers, 19e eeuw. H = 167 cm, B= 70 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0239<br />
Heel fraai veellobbig kommetje met draken tegen een gele achtergrond.<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede: 16,5 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0240<br />
Tapijt<br />
van zijde 3,10 x 3,20 meter<br />
0241<br />
De ceremonie<br />
Japnse houtsnede van Hokusai Manga, 1814<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0242<br />
Antiek tapijt van de jaren '30.<br />
van handgeknoopte wol, 2 x 3 meter<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0243<br />
Paar kleine vaasjes<br />
van roos Chinees porselein H = 14 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0244<br />
Atiek Iranees tapijt uit Teheran<br />
van handgeknoopte wol ( met certificaat van Maison Sadraee ) 242 x 150.<br />
12,500.00 / 15,000.00 Euro<br />
0245<br />
3 dienbladen<br />
van Japans papier maché.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0246<br />
Perzisch Tapijt<br />
Formaat: 107 x 190 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0247<br />
Lot van 3 Chinese inkttekeningen,<br />
Gesigneerd: ?, gedateerd 1962. 30 x 20cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0248<br />
Perzisch Tapijt<br />
Formaat: loper, 330 x 80 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0249<br />
De Oosterse kelim of nomadentapijt<br />
Formaat loper: 147 x 325 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0250<br />
Vaas met hertenkoppen<br />
van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
0251<br />
2 borden van Imariporselein, 18de eeuw.<br />
1 met haarscheur,<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0252<br />
Bidjar<br />
Handgeknoopt tapijt van wol. 445 x 176 cm<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0253<br />
Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0254<br />
Schaaltje<br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de<br />
eeuw.Gesigneerd:kunstenaar<br />
Doorsnede: 9 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0255<br />
Houder met 2 medailles van Leopold III & Astrid + afbeelding Albert<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0256<br />
theekopje<br />
met lakzegel : officiëel uitgevoerd uit China.<br />
4 x 9 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0257<br />
Sokkel met bovenop een marmeren blad<br />
van rijkelijk gesneden exotisch hout. H = 66 cm, Doorsnede = 23 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0258<br />
Klein Japans vaasje<br />
H = 12cm<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0259<br />
Dansende figuren<br />
<strong>In</strong>gekleurde druk op crêponpapier, Japan, 19de eeuw.<br />
30 x 21,5 cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0260<br />
Pot<br />
van polychroom handgeschilderd Chinees porselein. H = 23 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0261<br />
Boeddha,<br />
beeld van groene jade H = 9 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0262<br />
Vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 35cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0263<br />
Schaaltje op voet<br />
Doorsnede: 9 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0264<br />
2 x Vogels tussen bloemen en planten.<br />
2 zijdeschilderingen, gesigneerd: onleesbaar. <strong>In</strong>gelijst met Shantung Passe<br />
Partout. 74 x 27 cm cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0265<br />
1 Mongools theepotje<br />
H = 18cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0266<br />
Paar vazen met olifantenkopjes<br />
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 29 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0267<br />
Vaas met olifantenkopjes<br />
van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 37 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0268<br />
Godin<br />
van gesneden ivoor. H = 8 cm:<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0269<br />
Zittende jonge man<br />
als netsuké<br />
65.00 / 75.00 Euro<br />
0270<br />
2 kooplieden<br />
als 2 netsukés<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0271<br />
Zittende vrouw,<br />
als netsuké<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0272<br />
2 kooplieden<br />
als netsukés<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0501<br />
Grote waterketel<br />
van rood koper, ca 1900.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0502<br />
Godslamp<br />
van messing, Vlaanderen, 18de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0503<br />
Confituurketel<br />
van rood koper. Doorsnede: 39 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0504<br />
Lampetstel voor voetbaden<br />
van gehamerd koper. H = 39 cm Doorsnede = 32 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0505<br />
Paar neogothische knoopkandelaars<br />
van brons<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0506<br />
Kaarsenpan van messing, 18e eeuw<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0507<br />
Ketel<br />
met hengsel van koper<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0508<br />
Vijzel met bijhorende stamper<br />
van brons, ca 1800.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0509<br />
7-delige set in mekaar passende gewichten voor apothekersweegschaal<br />
van brons, Frankrijk, ca 1800.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0510<br />
Câchepot<br />
van koper<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0511<br />
Oud distilleerketeltje<br />
van messing en smeedijzer ; Bretagne, 19de eeuw.<br />
H = 41 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0512<br />
Bronzen sierschaal met de voorstelling van Minerva in Griekse trant, B: 33 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0513<br />
Koffiepot van koper<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0514<br />
Paraplubak<br />
van koper<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0515<br />
Lot van 3 hagedissen van koper, ca 15cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0516<br />
Paar kandelaars van koper, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
H= 24cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0517<br />
6 mooie stoelen,<br />
van notenhout met rood fluweel bekleed in Lodewijk XIVstijl<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0518<br />
Sculptuur<br />
van gesneden eikenhout ( vermoedelijk deel v/e meubel )<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0519<br />
Lodewijk XVI commode met 3 laden,<br />
belijmd met marquetterie en afgewerkt met bronsbeslag. H = 74, B = 61<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0520<br />
Toiletspiegel, tafelmodel met 1 lade<br />
belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 90 x 75 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0521<br />
Lot van 3 stoeltjes<br />
van mahoniehout versierd met zwanenkoppen, Louis Philippe tijdvak, 19de<br />
eeuw.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0522<br />
Buffetkast<br />
van notenhout uit grootmoeders tijd, ca 1900. H = 2,05 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0523<br />
Commode<br />
van naaldhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0524<br />
Kenens Josy (Hasseltse kunstenares 20ste eeuw.)<br />
Kerkje van Grootloon,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Josy Kenens, gedateerd 1977.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0525<br />
<strong>In</strong>terieur in Bokrijk<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Fels E.40 x 49 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0526<br />
Amsterdam<br />
Aquarel, Gesigneerd: Corthals W.K.. 29 x 45,5 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0527<br />
De samenkomst<br />
Olieverf op paneel, 19de eeuw.19 x 28 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0528<br />
Boer met paard en kar<br />
Olieverf op paneel , Gesigneerd J. Houilher , gedateerd: 1948: 39 x 48 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0529<br />
Kerkinterieur<br />
Olieverf op doek,<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0530<br />
<strong>In</strong> 't Hout Piet (Den Haag 1879 - 1965)<br />
Boten aan de steiger,<br />
Olieverf op paneel, gesigneerd: P. <strong>In</strong> 't Hout. 12 x 17 cm<br />
150.00 / 175.00 Euro<br />
0531<br />
Steinert Otto (1915 - 1978)<br />
Het oog,<br />
abstracte compositie, kleurenlithografie, getekend O.Steinert, 21/100, 50 x 51<br />
cm.<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0532<br />
Den inkomst van de prins van Oranje, te Antwerpen.<br />
Gravure, van Baudard de Venise, gedateerd: 1616. 12,8 x 16,6cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0533<br />
Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />
Het Spaanse avontuur,<br />
Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm.<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0534<br />
Rops Felicien (Namen, 1833 -Essonnes 1881)<br />
Le Médicine<br />
Héliogravure Exteens nr 1126, naar Felicien Rops 22 x 16 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0535<br />
Uilenburg in Den Bosch<br />
Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 54 x 45 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0536<br />
Kathedraal in Den Bosch<br />
Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 59 x 45,5 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0537<br />
Het satijnen gordijn,<br />
Hyperrealistische kleuren litho, 64/150. Gesigneerd: Marcel Maeyer 61 x 27<br />
cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0538<br />
Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee<br />
ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70,<br />
onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0539<br />
Monteyn Jan (Belgische kunstenaar)<br />
De onbekende monnik in Saigon<br />
Ets 2/6 eigendruk, met een opdracht, 1966, 54 cm x 42 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0540<br />
Bonheur Rosa (Bordeaux 1822 - 1899)<br />
Schapen in de weide<br />
Ets, gesigneerd: Bonheur Rosa, gedateerd 1868.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0541<br />
Het Mexicaanse meisje<br />
Litho van Hebbelinck, 46 x 36 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0542<br />
Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0543<br />
Kruislieveheer<br />
Grote gravure, 18de eeuw.<br />
115 x 67 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0544<br />
Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De<br />
eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0545<br />
Latinodansers,<br />
twee gouaches op doek, gekleefd op palissanderhout, Braziliaanse kunst, 17 x<br />
13 cm.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0546<br />
Quintens Jan (Zolder ° 1917)<br />
Vijver te Terlaemen<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 17 x 23,5 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0547<br />
Portret<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 50 x 38 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0548<br />
Kyriee Leison<br />
Miniatuurschildering op perkament, 50 x 34 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0549<br />
Stilleven met engel<br />
Gouache, Gesigneerd: De Saeyer Louis<br />
32 x 32 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0550<br />
Vaas met bloemen<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens, gdateerd: 1975. 74 x 54 cm<br />
80.00 / 90.00 Euro<br />
0551<br />
Zicht op een vijver<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 13x 15 cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0552<br />
Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,<br />
Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' 94 35 x 26 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0553<br />
De Voerstreek<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 28 x 38 cm<br />
60.00 / 70.00 Euro<br />
0554<br />
Toneelspelers<br />
Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 21x 14,5 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0555<br />
Zittende jongen<br />
Potloodtekening,gesigneerd: Mies H= 44cm B= 37,5 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0556<br />
Zicht op Bokrijk<br />
Houtskooltekening, 30 x 45 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0557<br />
2 Kruikjes van<br />
Duits steengoed H = 12 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0558<br />
2 Vlaamse steengoedkruikjes<br />
H = 24 cm + 19 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0559<br />
Kruik,<br />
van steengoed ca 1900. H = 38 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0560<br />
Grote blaasbalg<br />
afkomstig uit een bakkerij<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0561<br />
The Sanderson camera in houten box<br />
Londen, ca 1920<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0562<br />
Oude koffiemolen<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0563<br />
Oude notenkraker<br />
van hout, L = 21cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0564<br />
spel in lakwerkdoos, met 4 kleine doosjes<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0565<br />
4-delige set dessertbestek in origineel etui<br />
van verzilverd metaal, Engeland, ca 1900.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0566<br />
Suikerpoederstrooier<br />
van zilver<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0567<br />
Vier romantische voorstellingen<br />
Reeks van 4 staalgravures in Troubadourstijl, 19de eeuw.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0568<br />
Kwakzalver<br />
Litho van Emrik & Binger, get. op steen door Van de Kellen . 14,5 x 18,5 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0569<br />
Braet Jan (Limburgse graficus 20ste eeuw)<br />
Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Braet, 11 x 21<br />
cm.<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0570<br />
De keisnede<br />
19de eeuwse gravure 17,5 x 14 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0571<br />
Spraakcommunicatie: in poezie en muziek,<br />
in aarde geboetseerd en afgesneden in hout. Katholieke Vlaamse Hogeschool<br />
naar aanleiding van 25j logopedie.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0572<br />
Caille Pierre (Doornik 1912 - 1996)<br />
Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés',<br />
gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0573<br />
Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949)<br />
Eden,<br />
ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm.<br />
30.00 / 50.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0574<br />
Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />
Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial,<br />
uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0575<br />
Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945)<br />
Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0576<br />
Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, 1888 -1960)<br />
De messenslijper,<br />
<strong>In</strong>gekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x 23cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0577<br />
Cornelissen Rémy (Turnhout 1913 - 1990)<br />
Vier lithografiën met de voorstelling van nomaden,getekend Cornelisssen, ca. 47 x<br />
37 cm.<br />
120.00 / 150.00 Euro<br />
0578<br />
Soulas François ((° 1932))<br />
Le Pommier de Saint-Rémy, ets, artiestenproef gesigneerd Soulas en gedateerd<br />
1960, 20 x 25 cm.<br />
30.00 / 50.00 Euro<br />
0579<br />
Lot van drie etsen met stadsgezichten, waaronder de Groenplaats in Antwerpen<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0580<br />
Winkelman Daniel (False)<br />
Landelijke boerderij te Bokrijk<br />
Litho van Daniel Winkelman, 30 x 52 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0581<br />
Presse papier met het zijprofiel van een vrouw<br />
H = 8cm Doorsnede: 10cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0582<br />
Tibetaanse bidplaat<br />
van gepatineerd messing, 31 x 27cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0583<br />
Paar vazen<br />
van Chinees porselein, omgebouwd tot schemerlamp. ( hersteld)<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0584<br />
Vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 26cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0585<br />
Bolvormig vaasje met een decor van spelende kinderen<br />
van Chinees porselein ( deksel is hersteld) H = 14 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0586<br />
Paar oude spiegels<br />
van gepatineerd brons<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0587<br />
Madonna en Jezus<br />
beeld van plaaster, H = 45 cm<br />
41.00 / 50.00 Euro<br />
0588<br />
Hoofd van een jong meisje,<br />
van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0589<br />
2 carnavalsmaskers<br />
van geploychromeerd hout, 23 x 15cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0590<br />
Twee reproducties naar originele schilderijen van Miodrag en H. Kieler<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0591<br />
Zonnekoning<br />
Kleurenets 58/120, gesigneerd: Jacquot 44,5 x 59 cm.<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0592<br />
Lot 6 boeken<br />
met decoratieve banden<br />
70.00 / 80.00 Euro<br />
0593<br />
Jager in het bos<br />
Proefdruk van J.M. Entbrouckx , gedateerd: 1977. 22 x 16<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0594<br />
Paar sierborden<br />
van Delfts blauw aardewerk<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0595<br />
12-delig koffieservies<br />
van goudgehoogd Duits porselein<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0596<br />
Vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Italiaans aardewerk, (Basamo), H= 21cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0597<br />
Bizon, paardje , haan als kruik en schaal<br />
4-delig lot keramiek, Art deco tijdvak en later<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0598<br />
Victoria SpatII, 1969<br />
Herinneringsbordje van porselein, Denemarken, Royal Copenhagen<br />
Doorsnede: 18 cm<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0599<br />
Half ei<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein met in 't midden<br />
een prent van François Boucher. H = 20cm<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0600<br />
Lot van 2 vaasjes,<br />
van geglazuurd aardewerk, begin 20ste eeuw.<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0601<br />
Bord versierd met Aziatische decors<br />
Maastricht, Petrus Regout, ca 1900.<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0602<br />
Decoratieve kruik<br />
van keramiek. H = 50 cm , Doorsnede: 56 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0603<br />
Wandklok<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0604<br />
Zwarte wandklok uit Antwerpen<br />
60.00 / 70.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0605<br />
Bolhorloge,<br />
Doorsnede: 8 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0606<br />
Bolhorloge,<br />
Doorsnede: 5 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0607<br />
Kruislieveheer met 2 bijhorende kandelaars<br />
van brons<br />
70.00 / 90.00 Euro<br />
0608<br />
Schemerlamp in albast<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0609<br />
Sac à perle<br />
van kristal en messing.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0610<br />
Ovale spiegel<br />
van verguld hout in Lodewijk XVI stijl.( beschadigd ). 89 x 75 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0611<br />
Kast<br />
van een staande klok, van gepolychromeerd hout<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0612<br />
Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit<br />
80.00 / 125.00 Euro<br />
0613<br />
Bekroning van een kast<br />
van massief mahoniehout, later omgebouwd tot kapstok, 19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0614<br />
Onderstel van een tafel van gesneden eikenhout, Maasland Lodewijk XVI tijdvak,<br />
18de eeuw. Oorspronkelijke marmeren dekplaat ontbreekt<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0615<br />
klein bureautje<br />
van eikenhout met 4 laden.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0616<br />
Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0617<br />
Paard met kar<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: R. Tucker<br />
32 x 44 cm<br />
150.00 / 175.00 Euro<br />
0618<br />
Griekse icoon<br />
25 x 21 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0619<br />
Stilleven met muziekboeken,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Bourcet. B 26 x 54 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0620<br />
Zingend meisje,<br />
Gouache, gesigneerd: Van den Berghe M. 45 x 30cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0621<br />
Stadsgezicht,<br />
Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0622<br />
Twee schilderijen in de trant van de 17de eeuw:<br />
één cabaretscène naar Brouwer en een ruiter met paard naar Wouwerman,<br />
olieverf op doek<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0623<br />
Naakte vrouw voorover gebogen<br />
Gemengde techniek, Gesigneerd: Charles De Renade, 30 x 25 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0624<br />
Lot van 2 strijkijzers<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0625<br />
2 speculaasvormen<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0626<br />
Fototoestel<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0627<br />
Estate of Keth Haring,<br />
Tuc schaaltje, verzamelobject in Amerika. 15 x 21cm<br />
1.00 / 10.00 Euro<br />
0628<br />
Tuinvaas<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0629<br />
1 verrekijker<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0630<br />
Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar)<br />
Totem<br />
Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen , gesigneerd Andrzej<br />
Wisniewksi 105 x 74 cm<br />
350.00 / 500.00 Euro<br />
0631<br />
De mens in het Universum<br />
Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen, gesigneerd Andrzej<br />
Wisniewksi 85 x 64 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
0632<br />
Stilleven met vaas vol tuinbloemen,<br />
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Jules Boudry; 66 x 55 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0633<br />
Portret van Rubens<br />
Olieverf op karton, 18 x 15 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0634<br />
Marine,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Josée Maes, 28 x 39 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0635<br />
Vrancken Marcel (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.)<br />
Groep personnages,<br />
Olieverf op doek, gemarroufleerd, Gesigneerd: Vrancken Marcel, 40 x 50 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0636<br />
Twee bloemenstillevens,<br />
Olieverf op doek, één gesigneerd M.Lambrechts<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0637<br />
Nouwkens Mia (°Bilzen, 1930)<br />
September 1 en september 2<br />
Olieverf op hardboard, gesigneerd: Mia Nouwkens, 55 x 45 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0638<br />
Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954)<br />
Heidelandschap met beek<br />
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 27 cm<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0639<br />
Zicht op het bos<br />
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 30 cm<br />
65.00 / 75.00 Euro<br />
0640<br />
Heidelandschap met beek<br />
Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 14 x 22 cm<br />
65.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0641<br />
Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002)<br />
Behandel de dieren met zachtheid<br />
Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, 6 x 8 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0642<br />
Vogel op een tak,<br />
Gouache, gesigneerd: J.H. Wilhoff. 39 x 33 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0643<br />
Moeder met kind<br />
Gehoogde pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1962 34 x 24 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0644<br />
Laatste golven<br />
Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1986; 8,4 x 15,3 cm<br />
350.00 / 400.00 Euro<br />
0645<br />
Tout se passe, se fait, se...<br />
Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1987; 28 x38 cm<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0646<br />
Heidelandschap<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0647<br />
Hoeve te Kortenaken<br />
Pentekening, papier op doek, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: '89. 21 x 29 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0648<br />
Le Zoute<br />
Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1963. 50 x 40 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0649<br />
Compositie ( dubbelzijdig )<br />
Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes 20 x 14,5 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0650<br />
Fraai Perzisch tapijt<br />
van handgeknoopte wol<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0651<br />
Herikan,<br />
Perzisch tapijt van handgeknoopte wol: 288 x 209 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0652<br />
Man en vrouwenbuste<br />
van gesneden Afrikaans hout<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0653<br />
Armband<br />
van brons, Afrika, 1950<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0654<br />
Gedekselde zeshoekige vaas<br />
van craqueléporselein , Japan, Satsuma, ca 1950. H = 34 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0655<br />
28-delig koffieservies<br />
van blauw/wit porselein<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0656<br />
Ronde schaal<br />
van Japans porselein, ca 1910. Doorsnede: 31 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0657<br />
Paar ovale schotels met Japanse zichten<br />
van veelkleurig handgeschilderd keramiek ( één beschadigd ).<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0658<br />
Achthoekige vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 57, doorsnede: 34 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0659<br />
Presenteerschaal<br />
van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Aziatisch porselein. L = 19<br />
cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0660<br />
Buste van de lijdende Christus<br />
van gepatineerd gips. H = 29 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0661<br />
Kruik met handgreep<br />
van veelkleurig handgeschilderd aardewerk, Engeland. H = 11 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0662<br />
Dansende jonge dame<br />
Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: Desmeure C. H = 54 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0663<br />
Buste van een jonge vrouw<br />
in tweekleuren marmer, 20ste eeuw. H = 63 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
0664<br />
Venetië verovert de wereld<br />
Litho , gesigneerd Andrzej Wisniewksi. 38 x 37 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0665<br />
Hebbelinck Roger (Brussel °1912)<br />
Winterlandschap<br />
Kleurenlitho, 43/350, gesigneerd: R. Hebbelinck<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0666<br />
Het menselijk denken<br />
Litho, 1/50 , gesigneerd Andrzej Wisniewksi .54 X 42 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0667<br />
Lot van drie ingelijste decoratieve prints<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0668<br />
Elegante dame,<br />
Beeldje van Italiaans aardewerk. H = 16 cm<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0669<br />
74- delig stuks eetservies<br />
van Duits porselein<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0670<br />
Joosten Leonard,Guillaume (Maaseik 1762 - Hasselt 1849)<br />
Staande klok<br />
van gesneden eikenhout, Lodewijk XVI tijdvak, Gesigneerd:G.L Joosten à<br />
Hasselt .H = 2,50 m<br />
0671<br />
Halluchter<br />
van opaliserend glas<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0672<br />
Fraaie spiegel<br />
van verguld hout en gips. Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0673<br />
Lavabomeubel dat je kan openen of sluiten, met 4 laden<br />
van eikenhout . Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 102 x 98 cm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0674<br />
Naamse kast<br />
van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m<br />
650.00 / 750.00 Euro<br />
0675<br />
Eén stoeltje en één karkas<br />
van beukenhout, Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen)<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0676<br />
Art Deco bureaustoel<br />
bekleed met lederen zit.<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0677<br />
Panelenkist<br />
van eikenhout, 19de eeuw<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0678<br />
Canapé<br />
van mahoniehout, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw. 59 x 159 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0679<br />
Sierbord met de voorstelling van An Aretti, D' Autriche, Dauphine de France<br />
van tin. Doorsnede: 23,5 cm<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0680<br />
Koffieservies op dienschaal<br />
van verzilverd metaal<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0681<br />
Siermandje<br />
in rood/wit mondgeblazen glas, H = 15 cm.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0682<br />
2 siervazen<br />
van groen kristal, Val St Lambert. Design: jaren '60. H = 24 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0683<br />
Kroonluchter<br />
van koper met 16 lichten. H ( zonder ketting ) = 60 x 92 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0684<br />
6 Spaanse lederen stoelen,<br />
België, Neo-barok, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0685<br />
Landschap met hoeve,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0686<br />
Kleurrijk dorp<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0687<br />
5 stoelen en 1 armzetel<br />
van eikenhout, Engeland, ca 1900.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0688<br />
Op jacht bij ondergaande zon<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 45 x 54 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0689<br />
Landschap met drinkende koeien<br />
Olieverf op paneel , 53 x 69 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0690<br />
Stilleven met bloemen<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm<br />
Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, brugstraat te Bilzen '<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0691<br />
Bollé Martin ( Belgische School, 1912 - 1968 ) (False)<br />
Impressionistisch landschap met boom, olieverf op doek, gesigneerd en gedaterd<br />
M. Bolle, 1959, 33 x 41<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0692<br />
Hoeksalon<br />
van beukenhout in Lodewijk XVstijl<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0693<br />
Van Belleghem Roger (1922 - 2002)<br />
<strong>In</strong>nerlijk<br />
Gemengde techniek op papier, gesigneerd Van Belleghem, 72 cm x 75 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
0694<br />
Craps Gaston (°Duisburg 1927)<br />
Zicht op Bel (gehucht van Geel)<br />
aquarel, op achterkant etiket: tentoonstelling Jacobsmitsmuseum 1996<br />
Gesigneerd: Gaston Craps<br />
52 x 73 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0695<br />
Winterlandschap,<br />
Olieverf op paneel, gesigneerd: moeilijk leesbaar . 22 x 27 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0696<br />
De bevrijding, aquarel, gesigneerd en gedateerd Roger Van Belleghem, 1976, 70 x<br />
50 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0697<br />
The cottage<br />
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Pryce Willis, 20 x 24 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0698<br />
Zittekist<br />
van fraai gesneden eikenhout.van H = 77, B = 114 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0699<br />
Eetkamer bestaande uit 6 stoelen ,1 tafel, dressoir met 4 deuren en 1 vitrinekast.<br />
van lichtgetint eikenhout, uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0700<br />
Portret van een man,<br />
olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar,<br />
20ste eeuw.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0701<br />
De poppenkast,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd F. Dromain . 43 x 64 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0702<br />
Chanet Raoul (Schulen, °1935)<br />
Reeks van drie kleurrijke abstracte gouaches, gesigneerd Chanet, 34 x 53 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0703<br />
Reeks van 4 stoelen<br />
van eikenhout. Luik, Lodewijk XIV stijl, één époque en drie 19de eeuwse.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0704<br />
Petermans Abdon (Belgische School, 20ste eeuw)<br />
Surrealistische compositie met sluierstaartvissen in een bos, olieverf op doek,<br />
gesigneerd en gedateerd Petermans Abdon, 1978, 48 x 70 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0705<br />
Somville Roger (Geboren te Schaarbeek in 1923)<br />
Kleurrijk gezicht, lithografie gesigneerd Somville, 9/25, 56 x 76 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0706<br />
Asada Hiroshi (1931 - 1997)<br />
Terre tombant, surrealistische compositie gesigneerd Asada, olieverf op doek, 54<br />
x 33 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0707<br />
Baptist PH. (Genkse kunstenaar)<br />
Kempisch interieur<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: PH. Baptist , 48 x 69 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0708<br />
Portret van de zus van de kunstenaar<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Robert Vandereycken: 38,5 x 29,5 cm.<br />
Eén van de slechts 2 portretten die R. Vandereycken ooit heeft gemaakt<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0709<br />
Landelijke salontafel met 1 lade,<br />
van eikenhout. H = 51x L 1,48 x B = 60 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0710<br />
Commode secretaire<br />
belijmd met esdoorn en mahoniehout. Restaurationtijdvak, 1820 -1830 ( te<br />
restauren ).H = 146, B = 103, D = 50 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0711<br />
Beeckman Fernand (Brussel 1845 - 1918)<br />
Doorkijk te Gent<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: F. Beeckman.<br />
48 x 38 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0712<br />
Halve maan consoletafel<br />
van gesneden hout met marmeren bovenblad, Lodewijk XVIstijl. ( met<br />
onderhoudsherstellingen)<br />
116 x 94 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0713<br />
Beweging<br />
Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0714<br />
Side table<br />
van eikenhout, Engeland,18de eeuw . B = 79 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0715<br />
Bibliotheekkast<br />
van rijkelijk gesneden eikenhout, Neo Barok, 19de eeuw. H = 220 x 140 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0716<br />
Figuur met vogel,<br />
kleurenlitho, 43 /50 van Robert Vandereycken , 56 x 70 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0717<br />
Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995)<br />
Figuren in blauw, kleurenlitho, gesigneerd Jan Cobbaert, 29/59, 68 x 65 cm.<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0718<br />
Samenzijn, kleurenlitho gesigneerd Jan Cobbaert, 22/59, 76 x 56 cm.<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0719<br />
Solitude, kleurenlitho, artiestenproef, gesigneerd Jan Cobbaert, 76 x 56 cm.<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0720<br />
van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 , B = 116 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0721<br />
Hoekkast<br />
van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 107 x D = 48 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0722<br />
Spiegel<br />
van mahoniehout, Empiretijdvak, ca 1810.H = 168 cm.<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0723<br />
Homme de bout<br />
van eikenhout. Lotharingen, 18e eeuw,<br />
H = 155 cm<br />
450.00 / 550.00 Euro<br />
0724<br />
Gate leg table<br />
van eikenhout, Engeland, ca 1800. H = 73 L = 130 x B = 111.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0725<br />
Credens<br />
van eikenhout in Neo-renaissance stijl H = 159 x 169 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0726<br />
Spiegel<br />
van goudgehoogd hout, Lodewijk XVIstijl 178 x 103 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0727<br />
Commode met 3 laden<br />
van eikenhout, Vlaanderen, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0728<br />
Deux corps met 4 deuren en 2 laden,<br />
van eikenhout, Frankrijk , Louis Philippe tijdvak, 19e eeuw, H = 224 x 143<br />
cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0729<br />
De vismarkt te Antwerpen<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0730<br />
Stoel<br />
van exotisch hout, ingelegd met parelmoer<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
0731<br />
Vaas<br />
in cloisonné, China, 19de eeuw. H = 25 cm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0732<br />
Moonfles<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, H = 36 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0733<br />
Diepe kom met slibversiering, China, 13e eeuw, diameter: 17 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0734<br />
3-delig theeservies<br />
van terra cotta en tin, China<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0735<br />
Pot<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 12 cm,<br />
Doorsnede: 26 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0736<br />
Neksteun<br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19e eeuw, b: 15 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0737<br />
Celadoncâchepot<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 28 cm,<br />
Doorsnede : 30 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0738<br />
2 borden<br />
van Kantonporselein met 8 uitsprongen en goud gehoogd<br />
diameter: 20 cm en 24 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0739<br />
Koffiepot<br />
van wit monochroom chinees porselein ( beschadigd) H = 21 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0740<br />
Theelichthouder<br />
van glas<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0741<br />
Theelichthouder in de vorm van een kikvors<br />
van glas<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0742<br />
Theelichthouder<br />
van glas<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0743<br />
Doodshoofd<br />
van glas<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0744<br />
Coupe<br />
van rood/kleurloos kristal. Doorsnede: 22 cm ( kleine scherf )<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0745<br />
4-delig lot kristal<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0746<br />
Câchepot<br />
van Hasselts keramiek<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0747<br />
Regulateur : Paardjesklok<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0748<br />
Kandelaar van koper in Lodewijk XIV stijl, H: 17 cm.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0749<br />
Armzetel<br />
van gesneden hout in Lod XVI stijl<br />
150.00 / 175.00 Euro<br />
0750<br />
Een vaandel en koorkap<br />
van textiel in goede staat<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0751<br />
" Haven van Utrecht" en " Haven van Rotterdam"<br />
2 borden van veelkleurig handgeschilderde pijpaarde, Doorsnede: 26 cm<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0752<br />
Eetservies voor 12 personen van wit porselein met goudrandje, design uit de jaren<br />
'60<br />
40.00 / 50.00 Euro<br />
<strong>AEKO</strong><br />
0753<br />
Fauteuil van mahoniekleurig hout in Louis Philippe stijl<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0754<br />
Linnenkast<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
0755<br />
Bureaustoel uit grootvaders tijd<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0756<br />
Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten<br />
te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca. 1870.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0757<br />
6 eiken stoelen met biezen zitting<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />