04.05.2013 Views

BVBA Veilingen AEKO - Auction In Europe

<strong>BVBA</strong> <strong>Veilingen</strong> <strong>AEKO</strong><br />

Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt<br />

Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03<br />

Website: Aeko.be - E-Mail: info@aeko.be<br />

H.R.HASSELT: 104464<br />

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling<br />

Kijkdagen: Vrijdag 27/05: 14 - 18 uur.Zaterdag 28 & Zondag 29/05: 10 -18 uur.<strong>Veilingen</strong><br />

maandag 30/05 vanaf lot 1 om 19 uur en dinsdag 31/05 vanaf lot 501 om 19 uur.<br />

Bezoek onze volledige catalogus op www.aeko.be<br />

Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen:<br />

elke woensdag van 10.00 to 12.00 en van 14.00 to 17.00 uur<br />

en na afspraak op tel. 011.22.04.08

<strong>AEKO</strong><br />

0001<br />

Schaal op voet<br />

van koper<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0002<br />

Kandelaar als schemerlamp<br />

van Boheems kristal met 1 lichtpunt<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0003<br />

10 wittewijn glazen<br />

van groen/doorschijnend kristal, Val St Lambert<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0004<br />

Champagnecoupes<br />

van kristal<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0005<br />

Paar kandelaars<br />

van glas, ca 1900.<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be

<strong>AEKO</strong><br />

0006<br />

Paar vazen<br />

van veelkleurig handgeschilderd opalliserend glas, gesigneerd: Duval, ca<br />

1900. H= 26cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0007<br />

Kandelaar met 2 lichtpunten<br />

van Boheems kristal.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0008<br />

Kleurrijke snoepjes<br />

van Muranoglas<br />

65.00 / 80.00 Euro<br />

0009<br />

Kleurrijke snoepjes<br />

van Muranoglas<br />

65.00 / 80.00 Euro<br />

0010<br />

Mondgeblazen sierglas als bok,<br />

H = 23 cm<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0011<br />

Mondgeblazen sierglas als stier<br />

H = 26 cm<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

0012<br />

Pruikenhouder<br />

van glas en metaal, 20ste eeuw.<br />

H = 34 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0013<br />

De Groenplaats te Antwerpen<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals . 17 x 13,5cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0014<br />

Oude pastorij van Webbekom<br />

Ets, 28/100 van Wellens<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0015<br />

Baksteen Dirk (° Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971)<br />

De achterhoek<br />

Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm.<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0016<br />

Bij de tandarts<br />

Houtsnede, 19de eeuw, 11,5 x 8 cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0017<br />

Lippens Piet (Gentbrugge, 1890 - Gent, 1981)<br />

Het gevangenisplein<br />

Ets van Piet Lippens<br />

29 x 39 cm<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0018<br />

Van Beurden Alphonse (Antwerpen 1878 - 1962)<br />

Haven van Antwerpen<br />

Ets, gesigneerd: Van Beurden A. (34 x 45 cm)<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0019<br />

Naakte vrouw in het water<br />

Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: 1955<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0020<br />

" Wet, tegen het berooven, schenden, vernielen en bestelen van hout en<br />

boomgewassen in het Koningrijk Holland " ,<br />

Utrecht, 1808. 40 x 32 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0021<br />

Bij de tandarts in de 17de eeuw.<br />

Gravure van D.J. Pound naar G. Honthorst, 19de eeuw. 12 x 18 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0022<br />

Fini Léonor (Buenos Aires,1908 - Parijs, 1996)<br />

Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Léonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0023<br />

Ghana, masker van koper (hanger)<br />

H = 14cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0024<br />

Afrikaanse ceremoniebijl<br />

van smeedijzer met houten handvat overtrokken met slangenvel. 37 x 30cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0025<br />

Langwerpig Afrikaans masker<br />

van hout. H = 54cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0026<br />

Afrikaans beeldje<br />

van hout met restanten die verwijzen naar overleden familieleden. H = 39cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0027<br />

Mediterende vrouw,<br />

Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0028<br />

Hoekzeteltje<br />

van gedraaid hout met biezen zitting.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0029<br />

Dubbele openklapbare bureau<br />

van pitch pîne, ca 1930. L = 147 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0030<br />

Sculptuur<br />

van eikenhout met leeuwenkop( 17de eeuw ); H = 32 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0031<br />

Kistje<br />

versierd met Luiks steekwerk<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0032<br />

Commode met 3 grote laden en 2 kleine laden<br />

van mahoniehout, ca 1900.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0033<br />

Spiegel<br />

van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0034<br />

Apothekerskastje<br />

met indeling van eikenhout, Vlaanderen, ca 1800 . H = 70 cm, B = 55 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0035<br />

Spiegel<br />

van hout en stucwerk, in Lodewijk XIV stijl. 92 x 82 cm<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0036<br />

Twijfelaar<br />

van eikenhout, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw.<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0037<br />

Fraaie kleine commode met 3 laden waarop een glazen blad<br />

belijmd met marquetterie: H = 74, B = 34 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0038<br />

Wandtafeltje<br />

van eikenhout : 110 x 55 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0039<br />

Waterkruik met een decor in reliëf van rozen<br />

Engeland 19de eeuw. H 23 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0040<br />

Sierschotel<br />

van porselein, met een vrouw op de schommel in fijn goud gehoogd.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0041<br />

Havenzicht<br />

Fraaie plakket van Belgisch keramiek : Boch:26,5 x 32 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0042<br />

Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus<br />

van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0043<br />

Câchepot<br />

van porselein, Nimy<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0044<br />

Onze lieve Vrouw met Jezuskind<br />

van wit monochroom bisquit. H = 30 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0045<br />

Kruik en viskom,<br />

van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk.<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0046<br />

38-delig koffieservies<br />

van goudgehoogd Duits porselein van het merk Eschenbach.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0047<br />

Kerstkindeke<br />

van veelkleurig handgeschilderd Duits porselein, Merk: Goebel<br />

80.00 / 90.00 Euro<br />

0048<br />

Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad<br />

van steengoed voor Calvados<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

0049<br />

3 tegels met de voorstelling van een jonge vrouw,<br />

Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0050<br />

Ausfahrt der prinzessin<br />

Uitzonderlijke groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd<br />

Saksisch porselein.H = 33, L = 57 cm.(1 pootje van paard hersteld )<br />

1,500.00 / 2,000.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0051<br />

Ring<br />

van zilver<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0052<br />

Ring<br />

van titanium<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0053<br />

Kleine damesring<br />

van van zilver, gehalte 925<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0054<br />

Art deco hangertje<br />

van zilver, gehalte 835<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0055<br />

Ring<br />

van 18 k. wit goud, 0,20 k. robijnen en 0,30 k. briljanten<br />

150.00 / 175.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0056<br />

Hanger met tijgeroog gevat in een montuur van 18 k. goud, waarop de voorstelling<br />

van het sterrenbeeld ' weegschaal' staat.<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0057<br />

Hertje als hanger<br />

van 18 k. geel goud bezet met 10 robijnen.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0058<br />

Aparte broche met de voorstelling van een waterdragende Chinees<br />

van 18 k. goud, ambachtelijk tot stand gekomen.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0059<br />

Bloemvormige ring<br />

van 18 k. goud bezet met 7 briljanten van 0,60 k.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0060<br />

Solitair<br />

van wit goud, bezet met een briljant van 1,05 k.<br />

800.00 / 900.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0061<br />

Beeckman Fernand (Brussel, 1845 - 1918)<br />

Dorpszicht,<br />

Olieverf op paneel, gesigneerd: F. Beeckman, gedateerd: 1945 . 49 x 38 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0062<br />

De Saeyer Louis (Dendermonde, °1908)<br />

Stilleven met bloempot<br />

Olieverf op hardboard , Gesigneerd: Louis De Saeyer<br />

33 x 25 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0063<br />

Dorpszicht<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm<br />

Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0064<br />

D'Huyvetter Cyriel (Wilrijk 1935)<br />

Boslandschap met water<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: D'Huyvetter C. Belgische kunstenaar, 20ste<br />

eeuw. (48 x 73 cm)<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0065<br />

Gents begijntje<br />

Olieverf op papier, gesigneerd: Trefois Clem., gedateerd: 1931.<br />

83 x 45 cm.<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0066<br />

Hols C. (Maastrichtse kunstenaar, 20ste eeuw)<br />

Stilleven met viool,<br />

Olieverf op hardboard, gesigneerd: Hols C.. 74 x 76 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0067<br />

Broeder Max (° Turnhout 1903 - Tessenderlo 1973)<br />

De leerlingen van Emmaus<br />

Olieverf op hardboard, gesigneerd: Broeder Max, gedateerd: 1952 . 40 x 30<br />

cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0068<br />

Portret van een man,<br />

Olieverf op paneel, 19de eeuw. 29 x 24 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0069<br />

Hollands winterlandschap,<br />

Olieverf op doek, 50 x 58 cm.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0070<br />

Damien Jos (Namen, 1879 - Schaarbeek 1973)<br />

Bloemenstilleven met begijntje<br />

Olieverf op doek , gesigneerd: Jos Damien . H= 48 x B = 61 cm<br />

1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0071<br />

Steppe Romain (Antwerpen 1859 -1927)<br />

Marine<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: R. Steppe, Antwerpese kunstenaar<br />

0072<br />

Volders Eugène (Belgische kunstenaar, 19e eeuw)<br />

Herder met schapen<br />

olieverf op doek, Gesigneerd: Volders E. 130 x 108 cm<br />

1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />

0073<br />

Nolens Paule (Hasselt °1924 - 2008)<br />

Vrouw met hoed,<br />

Gemengde techniek, gesigneerd: P. Nolens . 53 x 69 cm<br />

0074<br />

Vandereycken Robert (° Hasselt 1933)<br />

Muziekspelende vrouw, Uitzonderlijk groot werk.<br />

Olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Vandereycken. 240 x 95 cm<br />

2,000.00 / 3,000.00 Euro<br />

0075<br />

Galante gezelschappen<br />

Paar schilderijen, olieverf op doek, ca 1800. 43 x 36,5 cm<br />

3,000.00 / 4,000.00 Euro<br />

0076<br />

Canapé<br />

belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw.<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0077<br />

Eéndeurskastje ' Jachtstijl'<br />

van rijkelijk gesneden eikenhout, ca 1900. 115 x 98 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0078<br />

Spiegel<br />

van mahoniehout,<br />

Art Nouveatijdvak, 1890 -1910<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0079<br />

Kleine kist op sleeppoten<br />

van naaldhout, Engeland, 18de eeuw. H = 46 x B = 96 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0080<br />

Panelenkist<br />

van eikenhout ( slot is verdwenen ), H = 69 x 119 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0081<br />

Armzetel en paar stoelen<br />

van mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 1850 - 1890. ( goed onderhouden )<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0082<br />

Deel van een communiebank<br />

van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 B = 116 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0083<br />

Buffet<br />

van eikenhout, Frankrijk, Regionaal meubel, 19de eeuw. H = 44, L = 133, D<br />

= 67 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0084<br />

Imposante spiegel<br />

van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0085<br />

Eéndeurskast<br />

van eikenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 181 x 125 cm, D = 62 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0086<br />

Panelenkist<br />

van gesneden eikenhout, Frankrijk, Renaissance tijdvak, ca 1600. H= 80, B =<br />

116 cm, D= 56 cm<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0087<br />

Tweedeurskast met 2 laden<br />

van eikenhout en hang - en smeedwerk van ijzer. Frankrijk, Lodewijk XIV<br />

tijdvak, 18de eeuw. H = 210 x 170 cm<br />

0088<br />

Uitzonderlijk fraaie canapé<br />

van verguld hout, Napoleon III tijdvak 19de eeuw. H = 108, B = 142 cm<br />

1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />

0089<br />

Fraaie tweedeurskast<br />

van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, restauration tijdvak 1820 - 1830<br />

2,250.00 / 2,500.00 Euro<br />

0090<br />

7-delig salon bestaande uit een zitbank, 2 stoelen, 2 armstoelen, duozetel en<br />

salontafel<br />

van rijkelijk gesneden notenhout.Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />

0091<br />

Theepotje<br />

van blauw/wit Chinees porselein. H = 22 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0092<br />

Gedekselde vaas, omgebouwd tot schemerlamp<br />

van Chinees porselein met monturen van brons, 19de eeuw.H = 55 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0093<br />

bloempot<br />

van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 15 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0094<br />

Pot<br />

van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 17 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0095<br />

Fraai bord<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.<br />

Diameter: 21 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0096<br />

De visser en zingende vogel<br />

Paar fraaie schilderijtjes (gemengde techniek ) afkomstig uit Japan.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0097<br />

Vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.<br />

H = 42 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0098<br />

Paar bloemenstillevens in fraaie kader<br />

van borduurwerk op zijde. China, de jaren '60 . 66 x 66cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0099<br />

Twee borden met Wan Li decor<br />

van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein . Doorsnede : 30 en 34 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0100<br />

Gedekselde vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 40cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0101<br />

Vaas<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein, versierd met een kerfsnede decor. H<br />

= 39 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0102<br />

Paar vazen<br />

van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 53 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0103<br />

Fraaie vaas van Kantonporselein.<br />

H = 66 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0104<br />

Paar vazen met figuren tegen een zwarte achtergond<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0105<br />

Huwelijkssymboliek<br />

Gouache op textiel. Een groot <strong>In</strong>disch werk nl.: 182 x 106 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0106<br />

Minnend koppel,<br />

Groep van monochroom wit pâte teindre, 19de eeuw. Gemerkt: kruisje op<br />

sokkel waaronder 2 'E', waaronder 2 zwaardjes.<br />

29 x 24 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0107<br />

zingend meisje en zingende jongen<br />

van porselein, Duitsland, W. Goebel3<br />

65.00 / 80.00 Euro<br />

0108<br />

De houtsprokkelaar en zijn vrouw<br />

Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28<br />

cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0109<br />

Vrouw met haarband<br />

van terra cotta, gesigneerd: Ciprini H = 35 cm (hersteld) .<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0110<br />

De papeters<br />

Bordje van veelkleurig handgeschilderd keramiek, Maastricht, Petrus Regout<br />

Doorsnede = 30cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0111<br />

<strong>In</strong>ktstel<br />

van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0112<br />

Klimmende figuren<br />

Sculptuur van gepatineerd brons, H = 17cm<br />

80.00 / 90.00 Euro<br />

0113<br />

Mooie krater<br />

van brons, versierd met faunen, 19de eeuwse kopie naar een Antiek Romeins<br />

motief. H = 15, B = 18 cm<br />

50.00 / 75.00 Euro<br />

0114<br />

Lambeaux Jef (Antwerpen,1852 - St. Gillis, 1908)<br />

Jonge Bachus<br />

Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jef Lambeaux. H = 42 cm<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0115<br />

Paar haardbokken<br />

van vuurverguld brons, versierd met vlammende urnen op bokkenpootjes op<br />

een sokkel met parellijsten en eikenloves<br />

Lodewijk XVI tijdvak, ca 1780.<br />

H = 42 en B = 40 cm<br />

Veiling: Salons de l'hotel Georges V, Parijs: 27/06/1973: lot 38.<br />

Nagenoeg identiek exemplaar bevindt zich in het Musée des Arts Décoratifs<br />

te Parijs<br />

Zie P. Verlet: " French Furnitures and interiors Décoration<br />

of the 18 th Century, London, 1967, p 98 illustratie : 66<br />

5,000.00 / 6,000.00 Euro<br />

0116<br />

Boedha<br />

van verguld metaal. H = 24 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0117<br />

Spiegel met 2 kandelaars<br />

van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0118<br />

Demanet Victor (Givet 1895 - Elsene 1964)<br />

Beethoven<br />

Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Victor Demanet . Belgische<br />

bronsgieter, 20ste eeuw.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0119<br />

Haardplaat,<br />

in gietijzer, Lodewijk XVI tijdvak, einde 18de eeuw.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0120<br />

Het gezin,<br />

Sulptuur in gepatineerd brons, ' 60. 11 x 25cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0121<br />

Fraaie commode met grijsmarmeren blad<br />

belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw, in goede staat.<br />

H = 99 cm, L = 114 cm,.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0122<br />

Paar zuilen<br />

van verguld en gemarmerd hout, Italië, 16de eeuw. H = 116 cm.<br />

0123<br />

Aziatisch masker<br />

van gepolychromeerd hout, 27,5 x 17 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0124<br />

Kandelaar<br />

van gepolychromeerd en verguld hout, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 70<br />

cm, Doorsnede: 20 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0125<br />

Madonna en Jezuskind,<br />

Beeldje van gesneden perenhout, Frankrijk, Neo -gotiek, 19de eeuw. H = 15<br />

cm<br />

150.00 / 180.00 Euro<br />

0126<br />

Processiekandelaar met voorstelling van " Christus die het brood breekt"<br />

Beeld van gepolychromeerd en verguld lindenhout. Zuid - Duitsland , Barok,<br />

17de eeuw. H = 76 cm.<br />

0127<br />

Madonna,<br />

Beeld van gesneden eikenhout.Vlaanderen, 16de eeuw. H = 83 cm<br />

0128<br />

Ring<br />

van 18 k. goud met een steen van onyx en 1 briljant<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0129<br />

Grote vaas<br />

van kristal, H = 38, doorsnede = 28 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0130<br />

Ring van 18 k. geel goud en 0,30 k. robijnen<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0131<br />

ca 20-delig glasservies<br />

van kristal<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0132<br />

Herenring<br />

van wit goud bezet met een grote saffier en diamanten. Uniek ontwerp<br />

0133<br />

Schaal op voet,<br />

van kristal, Frankrijk, 19de eeuw. H = 31 x B = 36 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0134<br />

Ring van 18 k. geel goud, 0,50 k. saffier en 0,5 k. diamant.<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

0135<br />

Antieke ring<br />

van 18 k. goud bezet met 2 briljanten van 0,40 k.<br />

401.00 / 500.00 Euro<br />

0136<br />

Loetz (Oostenrijkse fabriek,ca 1900.)<br />

Siervaas met octopusarmen<br />

van meerkleurig mondgeblazen glas, gesigneerd: Loetz H = 34 cm<br />

0137<br />

Herenring, ontwerp Li Sento<br />

van zilver, gehalte 925. Maat 56.<br />

75.00 / 90.00 Euro<br />

0138<br />

Willems Martin (Maastrichtse kunstenaar)<br />

Grote diepe schaal in blauw/wit/rood.<br />

van mondgeblazen glas in verschillende kleuren, gesigneerd: Willems Martin,<br />

gedateerd: 2003<br />

Doorsnede: 44 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0139<br />

Fraaie damesring<br />

van wit goud met een natuurlijke zwarte briljant van 2 k. en 20 briljanten van<br />

0,50 k.<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0140<br />

Cocktailring<br />

van 18 k. goud met een amethist van 4 k. en 6 briljanten van 0,40 k.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0141<br />

Opengewerkte herenring<br />

van zilver. Maat 61.<br />

70.00 / 80.00 Euro<br />

0142<br />

Ring<br />

van gehamerd zilver, gehalte 925: 13,6 gram<br />

75.00 / 90.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0143<br />

Fraaie ring<br />

van zilver, maat 57<br />

70.00 / 80.00 Euro<br />

0144<br />

Ring<br />

van zilver bezet met bergkristal. Maat 59.<br />

70.00 / 80.00 Euro<br />

0145<br />

Likeurhouder<br />

met 6 flacons ,in een kistje van hout met inlegwerk van marquetterie,<br />

Engeland, 19de eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0146<br />

Fraaie vaas<br />

van rood en geel mondgeblazen glas, gesigneerd: Tiffany & Co. H = 26 cm<br />

0147<br />

Sigarettenetui en aansteker<br />

van verguld metaal, Parijs, Merk: Dupont<br />

150.00 / 175.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0148<br />

Antieke broche<br />

van 18 k. geel goud, parafine en robijnen<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0149<br />

Tand als gelukshangertje<br />

gevat in een montuur van 14 k. goud.<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0150<br />

Opvallende ring<br />

van 18 k. wit goud bezet met 7 briljanten en 7 smaragden.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0151<br />

Paar oorbellen<br />

van 18 k. goud bezet met 4 briljanten, ca 0,30 k.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0152<br />

Damesring<br />

van 18 k. goud met een heldere blauwe topaas bezet met 6 diamanten.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0153<br />

Antiek Vlaams kruis<br />

van goud en zilver, bezet met 1 k. roosdiamanten.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0154<br />

Armband<br />

van zilver<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0155<br />

Ring<br />

van sterling zilver<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0156<br />

Halsketting<br />

van cultuurparels met een slotje van 18 k. goud.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0157<br />

Paar Tiffanylampen met op de voet een meisje en jongen met hond<br />

van brons en glas in lood.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0158<br />

Fraaie kroonluchter met 20 lichten<br />

van gepatineerd messing met bellen van kristal. H = 115 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0159<br />

Staanlamp<br />

uit de Belle Epoque.H 177 cm.<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

0160<br />

Paar Italiaanse wandapplieken<br />

van gepolychromeerd en verguld hout.<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0161<br />

Paar wandapplieken<br />

van verguld brons, Lodewijk XVI stijl 19de eeuw. H = 54 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0162<br />

Kandelaar met 5 lichten<br />

van smeedijzer, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 50, b = 56 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0163<br />

Paar hoge schemerlampen<br />

van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0164<br />

Romantische kroonluchter<br />

van messing en glas ( zonder electriciteit )<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0165<br />

Fraaie kroonluchter<br />

van brons met 4 lichten<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0166<br />

Fraaie luchter van brons en glazen kapjes, H: 110 cm.<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0167<br />

Kroonluchter<br />

met bellen van kristal<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0168<br />

Kroonluchter<br />

van messing met porseleinen bloemen<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0169<br />

Wandappliek<br />

van messing in Empirestijl<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0170<br />

Fraaie kroonluchter<br />

met 4 lichten van gepatineerd brons en glazen kapjes<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0171<br />

2 applieken<br />

van brons in Lodewijk XVIstijl. H = 70 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0172<br />

Christus Pantokrator<br />

Rusland, vroeg 19de eeuw : tempura op paneel, goudgehoogd ; 45 x 38 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0173<br />

Damespolshorloge van het merk Ery<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0174<br />

Pendule met 2 bijhorende siervazen<br />

van brons en porelein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0175<br />

Staande klok met ééndagsuurwerk<br />

in gesneden eikenhouten kast. Maximilien Roysin, maître horlogeur à<br />

Charleroy<br />

700.00 / 800.00 Euro<br />

0176<br />

Comtoise in een beschilderde kast<br />

Frankrijk, ca 1870<br />

Klokkenmaker: Pierre Motillon à La Roche Raimbault<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0177<br />

Staande klok<br />

met dagwerk. Limburg , 18de eeuw.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0178<br />

Uitzonderlijke mooie siervaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles,<br />

19de eeuw. H = 21 cm ( volledig intact )<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0179<br />

Fraaie vaas met opengewerkte handgrepen<br />

19de eeuw. H = 28 cm ( volledig intact )<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0180<br />

Staande klok<br />

van eikenhout, met een uurwerk van het Zwarte Woud.<br />

Streek van Eupen, ca 1800.<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0181<br />

Staande klok<br />

van eikenhout, met ééndagsuurwerk<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0182<br />

Staande klok<br />

waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.H = 230 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0183<br />

Pendule met 2 bijhorende kandelaars<br />

van brons in neo-renaissence stijl. Pendule :H = 60cm, Kandelaar .H = 68cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0184<br />

Kabinetkast<br />

belijmd met notenhout, Nederland, 18de eeuw. H = 2,40 x B = 1,86 meter.<br />

1,750.00 / 2,000.00 Euro<br />

0185<br />

Authentieke armzetel<br />

van notenhout, Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca 1700.<br />

0186<br />

Armzetel<br />

van gesneden notenhout, Luik, Régènce tijdvak, ca 1720.<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0187<br />

Prachtige vitrinekast<br />

van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,60 m<br />

0188<br />

Bibliotheekkast met 6 beglaasde deuren<br />

van eikenhout, ca 1900.H = 2,15 , B = 3,78 meter<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0189<br />

Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk.<br />

van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: 1629<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0190<br />

Twee deurskast<br />

van eikenhout, Omgeving Luik , Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,45<br />

meter<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0191<br />

Tweedeurskast<br />

van eikenhout, Noord - Frankrijk, 18de eeuw.H = 235 cm<br />

700.00 / 800.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0192<br />

Cupboard<br />

van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 176 x 125 cm<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0193<br />

Jagerskast omgebouwd tot legkast.<br />

Engeland, 18de eeuw. H = 1,84 x 1,20 meter<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0194<br />

Paar Pauwstaartschotels<br />

van Blauw/wit aardewerk, Delft, De porcelijne klauw, 18de eeuw. Doorsnede:<br />

31,5 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0195<br />

Legkast<br />

van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = 230.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0196<br />

Pauw<br />

Olieverf op paneel, waaronder spiegelluik in kader van verguld hout.<br />

Napoleon III tijdvak, ca 1890. H = 222 cm<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0197<br />

Commode met 3 grote en 2 kleine laden<br />

van perenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 118 x 112 cm<br />

600.00 / 750.00 Euro<br />

0198<br />

Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen - 1993 Genk)<br />

Bloemenstilleven,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

350.00 / 450.00 Euro<br />

0199<br />

Garnalenvisser,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 40 x 50cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

40 x 50cm. W. Roux<br />

350.00 / 500.00 Euro<br />

0200<br />

Stilleven met bloemenvaas,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

350.00 / 500.00 Euro<br />

0201<br />

Polderlandschap,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Lacroix A. 48,5 x 58 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0202<br />

Boutry Paul (Frankrijk, ° 1936)<br />

Kinderen aan de zee,<br />

Olieverf op paneel, Gesigneerd: Boutry Paul. 26 - 33,5 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0203<br />

De violist,<br />

20ste eeuw.<br />

350.00 / 500.00 Euro<br />

0204<br />

Zicht op een hoeve,<br />

401.00 / 500.00 Euro<br />

0205<br />

"Linkebeke",<br />

olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0206<br />

Buyle Gust (Lokeren °1873 - ?)<br />

Geanimeerd Antwerps stadszicht<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Gust Buyle<br />

85 x 60 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0207<br />

Storm op zee<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Douwes . Nederlandse School, 20ste eeuw 55 x<br />

89 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0208<br />

Landschap met <strong>In</strong>dische vrouw en dieren<br />

Dekkende waterverf op doek, 133 x 109 cm<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0209<br />

Jong meisje op stoel,<br />

20ste eeuw.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0210<br />

Garst Johannes (Beerzeveld ° 1950)<br />

Liefde en erotiek<br />

Olieverf op paneel , gesigneerd: Joh. Garst ,( 61 x 34 cm ) is als surrealistisch<br />

schilder autodidact.<br />

Vanaf 1973 schildert hij op zowel doek als paneel en houdt zich bezig met<br />

portretten, surrealistische- en erotische kunst. Van 1982 tot en met 1988 zijn<br />

er ontmoetingen geweest met de Nederlandse surrealist J.H.Moesman (<br />

1992-1988) en heeft hij met hem gecorrespondeerd over zijn werk. Werk van<br />

hem is o.a. aangekocht via de BKR en bevindt zich in particuliere collecties<br />

van verzamelaars. Zijn surrealistische schilderijen en panelen laten<br />

vervreemdende situaties zien, waarbij symboliek, erothiek, confrontatie en<br />

humor aan de orde zijn. Met name de gebruikte aardkleuren geven een heel<br />

bijzondere sfeer, alsof hij muzikaal geïnspireerde een eigen toon geeft aan de<br />

weergegeven voorstellingen.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0211<br />

Bloemenstilleven,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50 cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0212<br />

Schouten Paul (Parijs 1860 - Watermaal Bosvoorde 1922)<br />

Boslandschap<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: P. Schouten. 73 x 108 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0213<br />

Pycke Octave (Laken 1904 - Anderlecht 1964)<br />

De oude hoeve<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Pycke Octave. 70 x 87 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0214<br />

"Heywyche in Zuetendaal"<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

600.00 / 700.00 Euro<br />

0215<br />

Bloemenstilleven met pioenrozen en riddersporen in mooie lijst<br />

Olieverf op doek, 60 x 88 cm<br />

600.00 / 750.00 Euro<br />

0216<br />

Stilleven met uien en look<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Van Elst J. Gedateerd: 1977. Kunstenaar uit de<br />

omgeving van Westerlo .68 x 98 cm<br />

Westerlo<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0217<br />

Vrouw met kruik<br />

Gemengde techniek , Gesigneerd: P. Nolens<br />

750.00 / 900.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0218<br />

Maingie Paula (werkzaam in Brussel in de jaren '20 -'40)<br />

<strong>In</strong>terieur van een huis in Luik<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Maingie,Gedateerd: 1929<br />

80 x 80 cm<br />

800.00 / 900.00 Euro<br />

0219<br />

Bilders G. (1838 - 1865)<br />

Hooiwagen,<br />

Olieverf op doek, gemonogrammeerd G.B.<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0220<br />

Godshuis De Meulenarie<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Boschaert B. 29 x 24 cm<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0221<br />

Minders Willy (Hasselt °1913, Genk 1977)<br />

Portret van Pascal Van Schoonbeek<br />

op 4- jarige leeftijd. Voor - en achterzijde gesigneerd: Willy Minders<br />

Gedateerd: 1969 61 x 52 cm<br />

850.00 / 1,000.00 Euro<br />

0222<br />

Höger Rudolp Alfred (1877 - 1930)<br />

Kooplieden langs de kade in Volendam,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Höger R.A. Gedateerd: 1914: 73 x 100 cm<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0223<br />

Marine,<br />

Olieverf op doek. 28 x 37 cm<br />

0224<br />

Landschap met schapen aan een rivier<br />

met mooie lijst, Olieverf op doek, getekend TH, gedateerd: 1888<br />

1,200.00 / 1,500.00 Euro<br />

0225<br />

Heirman Edgard (Moerbeke ( waas ) 1919 - 2002)<br />

Maria kapelleke,<br />

Olieverf op doek , gesigneerd: Heirman Edgard.Waaslandse Kunstenaar,<br />

20ste eeuw. 69 x 59 cm<br />

0226<br />

Pringels Leon (° Schaarbeek 1901 - Oudergem 1992)<br />

Stilleven met fruit en vaatwerk.<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Leon Pringels, gedateerd: 1951. 80 x 100 cm<br />

0227<br />

Rutten Anne (Lanaken 1898 - Waterschei 1981)<br />

Kruik met bloemen,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Anne Rutten , 98 x 66 cm ( in uitstekende staat<br />

en fraaie kader )<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0228<br />

Habex Jan (Genk, 1887 - 1954)<br />

<strong>In</strong>terieur met open venster,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Jan Habex. Genkse Kunstenaar.( in uitstekende<br />

staat en fraaie kader ) 54 x 46 cm<br />

0229<br />

Gesluierde vrouw,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: P. Nolens. 69 x 49 cm<br />

2,500.00 / 3,000.00 Euro<br />

0230<br />

Prachtig bloemenstilleven,<br />

Olieverf op doek, begin 19de eeuw. 800 x 1180 cm<br />

0231<br />

Daniels Roger (21-11-1924 Sint-Truiden)<br />

De koffietafel<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Daniels Roger 142 x 172 cm. Limburgse<br />

Kunstenaar uit Sint Truiden<br />

0232<br />

Portret van een dame,<br />

Olieverf op doek, Barok, 17de eeuw.(in perfecte staat). 34 x 28 cm<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0233<br />

Van Doren Emile (Brussel 1865 - Genk 1949)<br />

De herberg " <strong>In</strong> 't onze vrouwtjen " te Brugge<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Van Doren. ( in uitstekende staat en fraaie<br />

kader ) 44 x 48 cm.<br />

0234<br />

"Zicht op van Lisseweghe"<br />

olieverf op doek, gesigneerd: Emile Van Doren, 72 x 77 cm ( <strong>In</strong> uitstekende<br />

staat ).<br />

7,000.00 / 8,000.00 Euro<br />

0235<br />

"De cynspenningen"<br />

Olieverf op doek, Antwerpen: Atelier Van rubens, 17 de eeuw. 102 x 148<br />

10,000.00 / 12,500.00 Euro<br />

0236<br />

Springer Cornelis (Amsterdam 1817 - 1891)<br />

Zicht op Amsterdam<br />

olieverf op paneel, Gesigneerd: Cornelis Springer. Amsterdam 1817 - 1891.<br />

29 x 20 cm<br />

50,000.00 / 60,000.00 Euro<br />

0237<br />

Paardje<br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein, Japan.<br />

H = 19 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0238<br />

Wandtapijt,<br />

Een voorstelling naar David Teniers, 19e eeuw. H = 167 cm, B= 70 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0239<br />

Heel fraai veellobbig kommetje met draken tegen een gele achtergrond.<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede: 16,5 cm<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0240<br />

Tapijt<br />

van zijde 3,10 x 3,20 meter<br />

0241<br />

De ceremonie<br />

Japnse houtsnede van Hokusai Manga, 1814<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0242<br />

Antiek tapijt van de jaren '30.<br />

van handgeknoopte wol, 2 x 3 meter<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0243<br />

Paar kleine vaasjes<br />

van roos Chinees porselein H = 14 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0244<br />

Atiek Iranees tapijt uit Teheran<br />

van handgeknoopte wol ( met certificaat van Maison Sadraee ) 242 x 150.<br />

12,500.00 / 15,000.00 Euro<br />

0245<br />

3 dienbladen<br />

van Japans papier maché.<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0246<br />

Perzisch Tapijt<br />

Formaat: 107 x 190 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0247<br />

Lot van 3 Chinese inkttekeningen,<br />

Gesigneerd: ?, gedateerd 1962. 30 x 20cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0248<br />

Perzisch Tapijt<br />

Formaat: loper, 330 x 80 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0249<br />

De Oosterse kelim of nomadentapijt<br />

Formaat loper: 147 x 325 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0250<br />

Vaas met hertenkoppen<br />

van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm<br />

250.00 / 350.00 Euro<br />

0251<br />

2 borden van Imariporselein, 18de eeuw.<br />

1 met haarscheur,<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0252<br />

Bidjar<br />

Handgeknoopt tapijt van wol. 445 x 176 cm<br />

600.00 / 800.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0253<br />

Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0254<br />

Schaaltje<br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de<br />

eeuw.Gesigneerd:kunstenaar<br />

Doorsnede: 9 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0255<br />

Houder met 2 medailles van Leopold III & Astrid + afbeelding Albert<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0256<br />

theekopje<br />

met lakzegel : officiëel uitgevoerd uit China.<br />

4 x 9 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0257<br />

Sokkel met bovenop een marmeren blad<br />

van rijkelijk gesneden exotisch hout. H = 66 cm, Doorsnede = 23 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0258<br />

Klein Japans vaasje<br />

H = 12cm<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0259<br />

Dansende figuren<br />

<strong>In</strong>gekleurde druk op crêponpapier, Japan, 19de eeuw.<br />

30 x 21,5 cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0260<br />

Pot<br />

van polychroom handgeschilderd Chinees porselein. H = 23 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0261<br />

Boeddha,<br />

beeld van groene jade H = 9 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0262<br />

Vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 35cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0263<br />

Schaaltje op voet<br />

Doorsnede: 9 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0264<br />

2 x Vogels tussen bloemen en planten.<br />

2 zijdeschilderingen, gesigneerd: onleesbaar. <strong>In</strong>gelijst met Shantung Passe<br />

Partout. 74 x 27 cm cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0265<br />

1 Mongools theepotje<br />

H = 18cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0266<br />

Paar vazen met olifantenkopjes<br />

van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 29 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0267<br />

Vaas met olifantenkopjes<br />

van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein .H = 37 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0268<br />

Godin<br />

van gesneden ivoor. H = 8 cm:<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0269<br />

Zittende jonge man<br />

als netsuké<br />

65.00 / 75.00 Euro<br />

0270<br />

2 kooplieden<br />

als 2 netsukés<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0271<br />

Zittende vrouw,<br />

als netsuké<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0272<br />

2 kooplieden<br />

als netsukés<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0501<br />

Grote waterketel<br />

van rood koper, ca 1900.<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0502<br />

Godslamp<br />

van messing, Vlaanderen, 18de eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0503<br />

Confituurketel<br />

van rood koper. Doorsnede: 39 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0504<br />

Lampetstel voor voetbaden<br />

van gehamerd koper. H = 39 cm Doorsnede = 32 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0505<br />

Paar neogothische knoopkandelaars<br />

van brons<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0506<br />

Kaarsenpan van messing, 18e eeuw<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0507<br />

Ketel<br />

met hengsel van koper<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0508<br />

Vijzel met bijhorende stamper<br />

van brons, ca 1800.<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0509<br />

7-delige set in mekaar passende gewichten voor apothekersweegschaal<br />

van brons, Frankrijk, ca 1800.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0510<br />

Câchepot<br />

van koper<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0511<br />

Oud distilleerketeltje<br />

van messing en smeedijzer ; Bretagne, 19de eeuw.<br />

H = 41 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0512<br />

Bronzen sierschaal met de voorstelling van Minerva in Griekse trant, B: 33 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0513<br />

Koffiepot van koper<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0514<br />

Paraplubak<br />

van koper<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0515<br />

Lot van 3 hagedissen van koper, ca 15cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0516<br />

Paar kandelaars van koper, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />

H= 24cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0517<br />

6 mooie stoelen,<br />

van notenhout met rood fluweel bekleed in Lodewijk XIVstijl<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0518<br />

Sculptuur<br />

van gesneden eikenhout ( vermoedelijk deel v/e meubel )<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0519<br />

Lodewijk XVI commode met 3 laden,<br />

belijmd met marquetterie en afgewerkt met bronsbeslag. H = 74, B = 61<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0520<br />

Toiletspiegel, tafelmodel met 1 lade<br />

belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 90 x 75 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0521<br />

Lot van 3 stoeltjes<br />

van mahoniehout versierd met zwanenkoppen, Louis Philippe tijdvak, 19de<br />

eeuw.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0522<br />

Buffetkast<br />

van notenhout uit grootmoeders tijd, ca 1900. H = 2,05 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0523<br />

Commode<br />

van naaldhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0524<br />

Kenens Josy (Hasseltse kunstenares 20ste eeuw.)<br />

Kerkje van Grootloon,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Josy Kenens, gedateerd 1977.<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0525<br />

<strong>In</strong>terieur in Bokrijk<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Fels E.40 x 49 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0526<br />

Amsterdam<br />

Aquarel, Gesigneerd: Corthals W.K.. 29 x 45,5 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0527<br />

De samenkomst<br />

Olieverf op paneel, 19de eeuw.19 x 28 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0528<br />

Boer met paard en kar<br />

Olieverf op paneel , Gesigneerd J. Houilher , gedateerd: 1948: 39 x 48 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0529<br />

Kerkinterieur<br />

Olieverf op doek,<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0530<br />

<strong>In</strong> 't Hout Piet (Den Haag 1879 - 1965)<br />

Boten aan de steiger,<br />

Olieverf op paneel, gesigneerd: P. <strong>In</strong> 't Hout. 12 x 17 cm<br />

150.00 / 175.00 Euro<br />

0531<br />

Steinert Otto (1915 - 1978)<br />

Het oog,<br />

abstracte compositie, kleurenlithografie, getekend O.Steinert, 21/100, 50 x 51<br />

cm.<br />

80.00 / 120.00 Euro<br />

0532<br />

Den inkomst van de prins van Oranje, te Antwerpen.<br />

Gravure, van Baudard de Venise, gedateerd: 1616. 12,8 x 16,6cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0533<br />

Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />

Het Spaanse avontuur,<br />

Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm.<br />

80.00 / 120.00 Euro<br />

0534<br />

Rops Felicien (Namen, 1833 -Essonnes 1881)<br />

Le Médicine<br />

Héliogravure Exteens nr 1126, naar Felicien Rops 22 x 16 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0535<br />

Uilenburg in Den Bosch<br />

Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 54 x 45 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0536<br />

Kathedraal in Den Bosch<br />

Kopergravure, 3/10, gesigneerd Frans Knops, gedateerd 1932. 59 x 45,5 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0537<br />

Het satijnen gordijn,<br />

Hyperrealistische kleuren litho, 64/150. Gesigneerd: Marcel Maeyer 61 x 27<br />

cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0538<br />

Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1 - 4. Twee<br />

ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70,<br />

onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0539<br />

Monteyn Jan (Belgische kunstenaar)<br />

De onbekende monnik in Saigon<br />

Ets 2/6 eigendruk, met een opdracht, 1966, 54 cm x 42 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0540<br />

Bonheur Rosa (Bordeaux 1822 - 1899)<br />

Schapen in de weide<br />

Ets, gesigneerd: Bonheur Rosa, gedateerd 1868.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0541<br />

Het Mexicaanse meisje<br />

Litho van Hebbelinck, 46 x 36 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0542<br />

Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0543<br />

Kruislieveheer<br />

Grote gravure, 18de eeuw.<br />

115 x 67 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0544<br />

Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De<br />

eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm.<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0545<br />

Latinodansers,<br />

twee gouaches op doek, gekleefd op palissanderhout, Braziliaanse kunst, 17 x<br />

13 cm.<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0546<br />

Quintens Jan (Zolder ° 1917)<br />

Vijver te Terlaemen<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 17 x 23,5 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0547<br />

Portret<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 50 x 38 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0548<br />

Kyriee Leison<br />

Miniatuurschildering op perkament, 50 x 34 cm<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0549<br />

Stilleven met engel<br />

Gouache, Gesigneerd: De Saeyer Louis<br />

32 x 32 cm<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0550<br />

Vaas met bloemen<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens, gdateerd: 1975. 74 x 54 cm<br />

80.00 / 90.00 Euro<br />

0551<br />

Zicht op een vijver<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 13x 15 cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0552<br />

Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot,<br />

Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' 94 35 x 26 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0553<br />

De Voerstreek<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 28 x 38 cm<br />

60.00 / 70.00 Euro<br />

0554<br />

Toneelspelers<br />

Aquarel, gesigneerd: Jan Quintens . 21x 14,5 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0555<br />

Zittende jongen<br />

Potloodtekening,gesigneerd: Mies H= 44cm B= 37,5 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0556<br />

Zicht op Bokrijk<br />

Houtskooltekening, 30 x 45 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0557<br />

2 Kruikjes van<br />

Duits steengoed H = 12 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0558<br />

2 Vlaamse steengoedkruikjes<br />

H = 24 cm + 19 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0559<br />

Kruik,<br />

van steengoed ca 1900. H = 38 cm<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0560<br />

Grote blaasbalg<br />

afkomstig uit een bakkerij<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0561<br />

The Sanderson camera in houten box<br />

Londen, ca 1920<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0562<br />

Oude koffiemolen<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0563<br />

Oude notenkraker<br />

van hout, L = 21cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0564<br />

spel in lakwerkdoos, met 4 kleine doosjes<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0565<br />

4-delige set dessertbestek in origineel etui<br />

van verzilverd metaal, Engeland, ca 1900.<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0566<br />

Suikerpoederstrooier<br />

van zilver<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0567<br />

Vier romantische voorstellingen<br />

Reeks van 4 staalgravures in Troubadourstijl, 19de eeuw.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0568<br />

Kwakzalver<br />

Litho van Emrik & Binger, get. op steen door Van de Kellen . 14,5 x 18,5 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0569<br />

Braet Jan (Limburgse graficus 20ste eeuw)<br />

Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Braet, 11 x 21<br />

cm.<br />

50.00 / 70.00 Euro<br />

0570<br />

De keisnede<br />

19de eeuwse gravure 17,5 x 14 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0571<br />

Spraakcommunicatie: in poezie en muziek,<br />

in aarde geboetseerd en afgesneden in hout. Katholieke Vlaamse Hogeschool<br />

naar aanleiding van 25j logopedie.<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0572<br />

Caille Pierre (Doornik 1912 - 1996)<br />

Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés',<br />

gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0573<br />

Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949)<br />

Eden,<br />

ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm.<br />

30.00 / 50.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0574<br />

Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw)<br />

Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial,<br />

uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0575<br />

Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945)<br />

Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0576<br />

Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, 1888 -1960)<br />

De messenslijper,<br />

<strong>In</strong>gekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd:1927. 18 x 23cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0577<br />

Cornelissen Rémy (Turnhout 1913 - 1990)<br />

Vier lithografiën met de voorstelling van nomaden,getekend Cornelisssen, ca. 47 x<br />

37 cm.<br />

120.00 / 150.00 Euro<br />

0578<br />

Soulas François ((° 1932))<br />

Le Pommier de Saint-Rémy, ets, artiestenproef gesigneerd Soulas en gedateerd<br />

1960, 20 x 25 cm.<br />

30.00 / 50.00 Euro<br />

0579<br />

Lot van drie etsen met stadsgezichten, waaronder de Groenplaats in Antwerpen<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0580<br />

Winkelman Daniel (False)<br />

Landelijke boerderij te Bokrijk<br />

Litho van Daniel Winkelman, 30 x 52 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0581<br />

Presse papier met het zijprofiel van een vrouw<br />

H = 8cm Doorsnede: 10cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0582<br />

Tibetaanse bidplaat<br />

van gepatineerd messing, 31 x 27cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0583<br />

Paar vazen<br />

van Chinees porselein, omgebouwd tot schemerlamp. ( hersteld)<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0584<br />

Vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 26cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0585<br />

Bolvormig vaasje met een decor van spelende kinderen<br />

van Chinees porselein ( deksel is hersteld) H = 14 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0586<br />

Paar oude spiegels<br />

van gepatineerd brons<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0587<br />

Madonna en Jezus<br />

beeld van plaaster, H = 45 cm<br />

41.00 / 50.00 Euro<br />

0588<br />

Hoofd van een jong meisje,<br />

van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0589<br />

2 carnavalsmaskers<br />

van geploychromeerd hout, 23 x 15cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0590<br />

Twee reproducties naar originele schilderijen van Miodrag en H. Kieler<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0591<br />

Zonnekoning<br />

Kleurenets 58/120, gesigneerd: Jacquot 44,5 x 59 cm.<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0592<br />

Lot 6 boeken<br />

met decoratieve banden<br />

70.00 / 80.00 Euro<br />

0593<br />

Jager in het bos<br />

Proefdruk van J.M. Entbrouckx , gedateerd: 1977. 22 x 16<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0594<br />

Paar sierborden<br />

van Delfts blauw aardewerk<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0595<br />

12-delig koffieservies<br />

van goudgehoogd Duits porselein<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0596<br />

Vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd Italiaans aardewerk, (Basamo), H= 21cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0597<br />

Bizon, paardje , haan als kruik en schaal<br />

4-delig lot keramiek, Art deco tijdvak en later<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0598<br />

Victoria SpatII, 1969<br />

Herinneringsbordje van porselein, Denemarken, Royal Copenhagen<br />

Doorsnede: 18 cm<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0599<br />

Half ei<br />

van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein met in 't midden<br />

een prent van François Boucher. H = 20cm<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0600<br />

Lot van 2 vaasjes,<br />

van geglazuurd aardewerk, begin 20ste eeuw.<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0601<br />

Bord versierd met Aziatische decors<br />

Maastricht, Petrus Regout, ca 1900.<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0602<br />

Decoratieve kruik<br />

van keramiek. H = 50 cm , Doorsnede: 56 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0603<br />

Wandklok<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0604<br />

Zwarte wandklok uit Antwerpen<br />

60.00 / 70.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0605<br />

Bolhorloge,<br />

Doorsnede: 8 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0606<br />

Bolhorloge,<br />

Doorsnede: 5 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0607<br />

Kruislieveheer met 2 bijhorende kandelaars<br />

van brons<br />

70.00 / 90.00 Euro<br />

0608<br />

Schemerlamp in albast<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0609<br />

Sac à perle<br />

van kristal en messing.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0610<br />

Ovale spiegel<br />

van verguld hout in Lodewijk XVI stijl.( beschadigd ). 89 x 75 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0611<br />

Kast<br />

van een staande klok, van gepolychromeerd hout<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0612<br />

Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit<br />

80.00 / 125.00 Euro<br />

0613<br />

Bekroning van een kast<br />

van massief mahoniehout, later omgebouwd tot kapstok, 19de eeuw.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0614<br />

Onderstel van een tafel van gesneden eikenhout, Maasland Lodewijk XVI tijdvak,<br />

18de eeuw. Oorspronkelijke marmeren dekplaat ontbreekt<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0615<br />

klein bureautje<br />

van eikenhout met 4 laden.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0616<br />

Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0617<br />

Paard met kar<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: R. Tucker<br />

32 x 44 cm<br />

150.00 / 175.00 Euro<br />

0618<br />

Griekse icoon<br />

25 x 21 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0619<br />

Stilleven met muziekboeken,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Bourcet. B 26 x 54 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0620<br />

Zingend meisje,<br />

Gouache, gesigneerd: Van den Berghe M. 45 x 30cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0621<br />

Stadsgezicht,<br />

Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0622<br />

Twee schilderijen in de trant van de 17de eeuw:<br />

één cabaretscène naar Brouwer en een ruiter met paard naar Wouwerman,<br />

olieverf op doek<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0623<br />

Naakte vrouw voorover gebogen<br />

Gemengde techniek, Gesigneerd: Charles De Renade, 30 x 25 cm.<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0624<br />

Lot van 2 strijkijzers<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0625<br />

2 speculaasvormen<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0626<br />

Fototoestel<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0627<br />

Estate of Keth Haring,<br />

Tuc schaaltje, verzamelobject in Amerika. 15 x 21cm<br />

1.00 / 10.00 Euro<br />

0628<br />

Tuinvaas<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0629<br />

1 verrekijker<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0630<br />

Wisniewski Andrzej (Hedendaagse kunstenaar)<br />

Totem<br />

Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen , gesigneerd Andrzej<br />

Wisniewksi 105 x 74 cm<br />

350.00 / 500.00 Euro<br />

0631<br />

De mens in het Universum<br />

Gemengde techniek met gebruik van tuinmaterialen, gesigneerd Andrzej<br />

Wisniewksi 85 x 64 cm<br />

250.00 / 350.00 Euro<br />

0632<br />

Stilleven met vaas vol tuinbloemen,<br />

Olieverf op hardboard, gesigneerd: Jules Boudry; 66 x 55 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0633<br />

Portret van Rubens<br />

Olieverf op karton, 18 x 15 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0634<br />

Marine,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: Josée Maes, 28 x 39 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0635<br />

Vrancken Marcel (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.)<br />

Groep personnages,<br />

Olieverf op doek, gemarroufleerd, Gesigneerd: Vrancken Marcel, 40 x 50 cm.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0636<br />

Twee bloemenstillevens,<br />

Olieverf op doek, één gesigneerd M.Lambrechts<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0637<br />

Nouwkens Mia (°Bilzen, 1930)<br />

September 1 en september 2<br />

Olieverf op hardboard, gesigneerd: Mia Nouwkens, 55 x 45 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0638<br />

Nolens Lucien (° Hasselt 1879 - 1954)<br />

Heidelandschap met beek<br />

Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 27 cm<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0639<br />

Zicht op het bos<br />

Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 20 x 30 cm<br />

65.00 / 75.00 Euro<br />

0640<br />

Heidelandschap met beek<br />

Aquarel, gesigneerd: L. Nolens, 14 x 22 cm<br />

65.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0641<br />

Vaes Jef (Tienen 1920 - 2002)<br />

Behandel de dieren met zachtheid<br />

Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, 6 x 8 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0642<br />

Vogel op een tak,<br />

Gouache, gesigneerd: J.H. Wilhoff. 39 x 33 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0643<br />

Moeder met kind<br />

Gehoogde pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1962 34 x 24 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0644<br />

Laatste golven<br />

Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1986; 8,4 x 15,3 cm<br />

350.00 / 400.00 Euro<br />

0645<br />

Tout se passe, se fait, se...<br />

Aquarel, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1987; 28 x38 cm<br />

350.00 / 450.00 Euro<br />

0646<br />

Heidelandschap<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0647<br />

Hoeve te Kortenaken<br />

Pentekening, papier op doek, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: '89. 21 x 29 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0648<br />

Le Zoute<br />

Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes, gedateerd: 1963. 50 x 40 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0649<br />

Compositie ( dubbelzijdig )<br />

Pentekening, gesigneerd: Jef Vaes 20 x 14,5 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0650<br />

Fraai Perzisch tapijt<br />

van handgeknoopte wol<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0651<br />

Herikan,<br />

Perzisch tapijt van handgeknoopte wol: 288 x 209 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0652<br />

Man en vrouwenbuste<br />

van gesneden Afrikaans hout<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0653<br />

Armband<br />

van brons, Afrika, 1950<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0654<br />

Gedekselde zeshoekige vaas<br />

van craqueléporselein , Japan, Satsuma, ca 1950. H = 34 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0655<br />

28-delig koffieservies<br />

van blauw/wit porselein<br />

40.00 / 60.00 Euro<br />

0656<br />

Ronde schaal<br />

van Japans porselein, ca 1910. Doorsnede: 31 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0657<br />

Paar ovale schotels met Japanse zichten<br />

van veelkleurig handgeschilderd keramiek ( één beschadigd ).<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0658<br />

Achthoekige vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 57, doorsnede: 34 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0659<br />

Presenteerschaal<br />

van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Aziatisch porselein. L = 19<br />

cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0660<br />

Buste van de lijdende Christus<br />

van gepatineerd gips. H = 29 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0661<br />

Kruik met handgreep<br />

van veelkleurig handgeschilderd aardewerk, Engeland. H = 11 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0662<br />

Dansende jonge dame<br />

Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: Desmeure C. H = 54 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0663<br />

Buste van een jonge vrouw<br />

in tweekleuren marmer, 20ste eeuw. H = 63 cm<br />

250.00 / 350.00 Euro<br />

0664<br />

Venetië verovert de wereld<br />

Litho , gesigneerd Andrzej Wisniewksi. 38 x 37 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0665<br />

Hebbelinck Roger (Brussel °1912)<br />

Winterlandschap<br />

Kleurenlitho, 43/350, gesigneerd: R. Hebbelinck<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0666<br />

Het menselijk denken<br />

Litho, 1/50 , gesigneerd Andrzej Wisniewksi .54 X 42 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0667<br />

Lot van drie ingelijste decoratieve prints<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0668<br />

Elegante dame,<br />

Beeldje van Italiaans aardewerk. H = 16 cm<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0669<br />

74- delig stuks eetservies<br />

van Duits porselein<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0670<br />

Joosten Leonard,Guillaume (Maaseik 1762 - Hasselt 1849)<br />

Staande klok<br />

van gesneden eikenhout, Lodewijk XVI tijdvak, Gesigneerd:G.L Joosten à<br />

Hasselt .H = 2,50 m<br />

0671<br />

Halluchter<br />

van opaliserend glas<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0672<br />

Fraaie spiegel<br />

van verguld hout en gips. Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0673<br />

Lavabomeubel dat je kan openen of sluiten, met 4 laden<br />

van eikenhout . Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 102 x 98 cm<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

0674<br />

Naamse kast<br />

van eikenhout, ca 1800 2,34 x 1,60 m<br />

650.00 / 750.00 Euro<br />

0675<br />

Eén stoeltje en één karkas<br />

van beukenhout, Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen)<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0676<br />

Art Deco bureaustoel<br />

bekleed met lederen zit.<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0677<br />

Panelenkist<br />

van eikenhout, 19de eeuw<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0678<br />

Canapé<br />

van mahoniehout, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw. 59 x 159 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0679<br />

Sierbord met de voorstelling van An Aretti, D' Autriche, Dauphine de France<br />

van tin. Doorsnede: 23,5 cm<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0680<br />

Koffieservies op dienschaal<br />

van verzilverd metaal<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0681<br />

Siermandje<br />

in rood/wit mondgeblazen glas, H = 15 cm.<br />

50.00 / 60.00 Euro<br />

0682<br />

2 siervazen<br />

van groen kristal, Val St Lambert. Design: jaren '60. H = 24 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0683<br />

Kroonluchter<br />

van koper met 16 lichten. H ( zonder ketting ) = 60 x 92 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0684<br />

6 Spaanse lederen stoelen,<br />

België, Neo-barok, 19de eeuw.<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0685<br />

Landschap met hoeve,<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0686<br />

Kleurrijk dorp<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0687<br />

5 stoelen en 1 armzetel<br />

van eikenhout, Engeland, ca 1900.<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0688<br />

Op jacht bij ondergaande zon<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 45 x 54 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0689<br />

Landschap met drinkende koeien<br />

Olieverf op paneel , 53 x 69 cm<br />

200.00 / 300.00 Euro<br />

0690<br />

Stilleven met bloemen<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm<br />

Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, brugstraat te Bilzen '<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0691<br />

Bollé Martin ( Belgische School, 1912 - 1968 ) (False)<br />

Impressionistisch landschap met boom, olieverf op doek, gesigneerd en gedaterd<br />

M. Bolle, 1959, 33 x 41<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0692<br />

Hoeksalon<br />

van beukenhout in Lodewijk XVstijl<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0693<br />

Van Belleghem Roger (1922 - 2002)<br />

<strong>In</strong>nerlijk<br />

Gemengde techniek op papier, gesigneerd Van Belleghem, 72 cm x 75 cm<br />

250.00 / 350.00 Euro<br />

0694<br />

Craps Gaston (°Duisburg 1927)<br />

Zicht op Bel (gehucht van Geel)<br />

aquarel, op achterkant etiket: tentoonstelling Jacobsmitsmuseum 1996<br />

Gesigneerd: Gaston Craps<br />

52 x 73 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0695<br />

Winterlandschap,<br />

Olieverf op paneel, gesigneerd: moeilijk leesbaar . 22 x 27 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0696<br />

De bevrijding, aquarel, gesigneerd en gedateerd Roger Van Belleghem, 1976, 70 x<br />

50 cm.<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0697<br />

The cottage<br />

Olieverf op paneel, Gesigneerd: Pryce Willis, 20 x 24 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0698<br />

Zittekist<br />

van fraai gesneden eikenhout.van H = 77, B = 114 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0699<br />

Eetkamer bestaande uit 6 stoelen ,1 tafel, dressoir met 4 deuren en 1 vitrinekast.<br />

van lichtgetint eikenhout, uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0700<br />

Portret van een man,<br />

olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar,<br />

20ste eeuw.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0701<br />

De poppenkast,<br />

Olieverf op doek, gesigneerd F. Dromain . 43 x 64 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0702<br />

Chanet Raoul (Schulen, °1935)<br />

Reeks van drie kleurrijke abstracte gouaches, gesigneerd Chanet, 34 x 53 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0703<br />

Reeks van 4 stoelen<br />

van eikenhout. Luik, Lodewijk XIV stijl, één époque en drie 19de eeuwse.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0704<br />

Petermans Abdon (Belgische School, 20ste eeuw)<br />

Surrealistische compositie met sluierstaartvissen in een bos, olieverf op doek,<br />

gesigneerd en gedateerd Petermans Abdon, 1978, 48 x 70 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0705<br />

Somville Roger (Geboren te Schaarbeek in 1923)<br />

Kleurrijk gezicht, lithografie gesigneerd Somville, 9/25, 56 x 76 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0706<br />

Asada Hiroshi (1931 - 1997)<br />

Terre tombant, surrealistische compositie gesigneerd Asada, olieverf op doek, 54<br />

x 33 cm.<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0707<br />

Baptist PH. (Genkse kunstenaar)<br />

Kempisch interieur<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: PH. Baptist , 48 x 69 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0708<br />

Portret van de zus van de kunstenaar<br />

Olieverf op doek, Gesigneerd: Robert Vandereycken: 38,5 x 29,5 cm.<br />

Eén van de slechts 2 portretten die R. Vandereycken ooit heeft gemaakt<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0709<br />

Landelijke salontafel met 1 lade,<br />

van eikenhout. H = 51x L 1,48 x B = 60 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0710<br />

Commode secretaire<br />

belijmd met esdoorn en mahoniehout. Restaurationtijdvak, 1820 -1830 ( te<br />

restauren ).H = 146, B = 103, D = 50 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0711<br />

Beeckman Fernand (Brussel 1845 - 1918)<br />

Doorkijk te Gent<br />

Olieverf op doek, gesigneerd: F. Beeckman.<br />

48 x 38 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0712<br />

Halve maan consoletafel<br />

van gesneden hout met marmeren bovenblad, Lodewijk XVIstijl. ( met<br />

onderhoudsherstellingen)<br />

116 x 94 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0713<br />

Beweging<br />

Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm.<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0714<br />

Side table<br />

van eikenhout, Engeland,18de eeuw . B = 79 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0715<br />

Bibliotheekkast<br />

van rijkelijk gesneden eikenhout, Neo Barok, 19de eeuw. H = 220 x 140 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0716<br />

Figuur met vogel,<br />

kleurenlitho, 43 /50 van Robert Vandereycken , 56 x 70 cm.<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0717<br />

Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995)<br />

Figuren in blauw, kleurenlitho, gesigneerd Jan Cobbaert, 29/59, 68 x 65 cm.<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0718<br />

Samenzijn, kleurenlitho gesigneerd Jan Cobbaert, 22/59, 76 x 56 cm.<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0719<br />

Solitude, kleurenlitho, artiestenproef, gesigneerd Jan Cobbaert, 76 x 56 cm.<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0720<br />

van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 , B = 116 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0721<br />

Hoekkast<br />

van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 107 x D = 48 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0722<br />

Spiegel<br />

van mahoniehout, Empiretijdvak, ca 1810.H = 168 cm.<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0723<br />

Homme de bout<br />

van eikenhout. Lotharingen, 18e eeuw,<br />

H = 155 cm<br />

450.00 / 550.00 Euro<br />

0724<br />

Gate leg table<br />

van eikenhout, Engeland, ca 1800. H = 73 L = 130 x B = 111.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0725<br />

Credens<br />

van eikenhout in Neo-renaissance stijl H = 159 x 169 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0726<br />

Spiegel<br />

van goudgehoogd hout, Lodewijk XVIstijl 178 x 103 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0727<br />

Commode met 3 laden<br />

van eikenhout, Vlaanderen, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800.<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0728<br />

Deux corps met 4 deuren en 2 laden,<br />

van eikenhout, Frankrijk , Louis Philippe tijdvak, 19e eeuw, H = 224 x 143<br />

cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0729<br />

De vismarkt te Antwerpen<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0730<br />

Stoel<br />

van exotisch hout, ingelegd met parelmoer<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

0731<br />

Vaas<br />

in cloisonné, China, 19de eeuw. H = 25 cm<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

0732<br />

Moonfles<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, H = 36 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0733<br />

Diepe kom met slibversiering, China, 13e eeuw, diameter: 17 cm<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0734<br />

3-delig theeservies<br />

van terra cotta en tin, China<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0735<br />

Pot<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 12 cm,<br />

Doorsnede: 26 cm<br />

125.00 / 150.00 Euro<br />

0736<br />

Neksteun<br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19e eeuw, b: 15 cm<br />

80.00 / 120.00 Euro<br />

0737<br />

Celadoncâchepot<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 28 cm,<br />

Doorsnede : 30 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0738<br />

2 borden<br />

van Kantonporselein met 8 uitsprongen en goud gehoogd<br />

diameter: 20 cm en 24 cm<br />

80.00 / 120.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0739<br />

Koffiepot<br />

van wit monochroom chinees porselein ( beschadigd) H = 21 cm<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0740<br />

Theelichthouder<br />

van glas<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0741<br />

Theelichthouder in de vorm van een kikvors<br />

van glas<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0742<br />

Theelichthouder<br />

van glas<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0743<br />

Doodshoofd<br />

van glas<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0744<br />

Coupe<br />

van rood/kleurloos kristal. Doorsnede: 22 cm ( kleine scherf )<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0745<br />

4-delig lot kristal<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0746<br />

Câchepot<br />

van Hasselts keramiek<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0747<br />

Regulateur : Paardjesklok<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0748<br />

Kandelaar van koper in Lodewijk XIV stijl, H: 17 cm.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0749<br />

Armzetel<br />

van gesneden hout in Lod XVI stijl<br />

150.00 / 175.00 Euro<br />

0750<br />

Een vaandel en koorkap<br />

van textiel in goede staat<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0751<br />

" Haven van Utrecht" en " Haven van Rotterdam"<br />

2 borden van veelkleurig handgeschilderde pijpaarde, Doorsnede: 26 cm<br />

100.00 / 125.00 Euro<br />

0752<br />

Eetservies voor 12 personen van wit porselein met goudrandje, design uit de jaren<br />

'60<br />

40.00 / 50.00 Euro<br />

<strong>AEKO</strong><br />

0753<br />

Fauteuil van mahoniekleurig hout in Louis Philippe stijl<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0754<br />

Linnenkast<br />

20.00 / 30.00 Euro<br />

0755<br />

Bureaustoel uit grootvaders tijd<br />

60.00 / 75.00 Euro<br />

0756<br />

Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten<br />

te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca. 1870.<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />

0757<br />

6 eiken stoelen met biezen zitting<br />

30.00 / 40.00 Euro<br />