1 Linienverzeichnis EURO-NEISSE-Tickets Přehled linek ... - Idol
1 Linienverzeichnis EURO-NEISSE-Tickets Přehled linek ... - Idol
1 Linienverzeichnis EURO-NEISSE-Tickets Přehled linek ... - Idol
Sie wollen auch ein ePaper? Erhöhen Sie die Reichweite Ihrer Titel.
YUMPU macht aus Druck-PDFs automatisch weboptimierte ePaper, die Google liebt.
<strong>Linienverzeichnis</strong> <strong>EURO</strong>-<strong>NEISSE</strong>-<strong>Tickets</strong><br />
P ř ehled <strong>linek</strong> LIBNET+<br />
Spis linii dla biletów <strong>EURO</strong>-NYSA<br />
Republik Polen Polska Rzeczpospolita Polska<br />
Eisenbahnstrecken<br />
PKP PR<br />
železniční trať<br />
PKP PR<br />
Linie kolejowe<br />
PKP PR<br />
www.pr.pkp.pl<br />
Strecke<br />
trať<br />
Trasa<br />
250<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
Jelenia Góra - Lwówek Śląski - Zebrzydowa -<br />
Bolesławiec<br />
252 Lubań - Zgorzelec<br />
Strecke<br />
trať<br />
Trasa<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
255 Węgliniec - Lubań - Jelenia Góra<br />
260 Görlitz - Zgorzelec - Bolesławiec (- Wrocław)<br />
Stadtverkehrslinien<br />
Linky městské dopravy<br />
Linie komunikacji<br />
miejskiej<br />
Stadtverkehrslinien<br />
MZK Bolesławiec<br />
Linky městské dopravy<br />
MZK Bolesławiec<br />
Linie komunikacij miejskiej<br />
MZK Bolesławiec<br />
www.mzk.boleslawiec.pl<br />
Linie<br />
Linka<br />
Linia<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
1 Gałczyńskiego II - Dobra Gał II<br />
10 Gał. TESCO - Bolesławice<br />
11 Łaziska - Graniczna<br />
12 Gałczyńskiego II - Graniczna<br />
13 Konradowska - Dworzec PKS - Zabobrze<br />
2 Gałczyńskiego - Zabobrze<br />
3 Kruszyn - Osiedle Kwiatowe<br />
4 Łaziska - Graniczna<br />
Linie<br />
Linka<br />
Linia<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
5 Łaziska - Osiedle Kwiatowe<br />
6 Kruszyn II - IBF<br />
7 Kanradowska - Łąka<br />
8 Gał. TESCO - Otok<br />
9 Kanradowska - Korek - Modłowa<br />
O/1 Gdańska - Gdańska<br />
O/3 Gdańska - Gdańska<br />
Linie<br />
Linka<br />
Linia<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
Stadtverkehrslinien<br />
PKS Zgorzelec<br />
50 komunikacja Miejska w Zgorzelcu<br />
P Görlitz-Bahnhof - Zgorzelec<br />
Linky městské dopravy<br />
PKS Zgorzelec<br />
Linie miejskie<br />
PKS Zgorzelec<br />
www.pks.zgorzelec.pl<br />
Regionalbuslinien<br />
Linková doprava<br />
Regionalne linie<br />
autobusowe<br />
Mit der <strong>EURO</strong>-<strong>NEISSE</strong>-Tageskarte und der <strong>EURO</strong>-<strong>NEISSE</strong>-Kleingruppenkarte können alle Regionalbusse von PKS Bolesławiec, PKS<br />
Jelenia Góra, PKS Lubań und PKS Zgorzelec innerhalb der Landkreise Bolesławiec, Jelenia Góra, Lubań, Lwówek Śląski und<br />
Zgorzelec sowie in der Kreisfreien Stadt Jelenia Gora benutzt werden. Streckenabschnitte in Klammern befinden sich außerhalb des<br />
Gültigkeitsbereiches.<br />
S jednodenní jízdenkou <strong>EURO</strong>-NISA/LIBNET+ a jízdenkou pro malé skupiny <strong>EURO</strong>-NISA/LIBNET5+ mohou být využívány všechny<br />
linkové regionální autobusy dopravců PKS Bolesławiec, PKS Jelenia Góra, PKS Lubań a PKS Zgorzelec v okresech Bolesławiec,<br />
Jelenia Góra, Lubań, Lwówek Śląski a Zgorzelec. Úseky <strong>linek</strong> uvedené v závorkách se nachází mimo oblast platnosti jízdenky.<br />
Bilety całodzienne <strong>EURO</strong>-NYSA oraz bilety zbiorowe <strong>EURO</strong>-NYSA honorowane są we wszystkich autobusach regionalnych PKS Bolesławiec,<br />
PKS Jelenia Góra, PKS Lubań oraz PKS Zgorzelec na obszarze powiatów bolesławieckiego, jelenigórskiego, lubańskiego,<br />
lwóweckiego oraz zgorzeleckiego, jak i w mieście Jelenia Góra. Odcinki tras w nawiasach znajdują się poza obszarem ważności.<br />
Regionalbuslinien<br />
PKS Zgorzelec<br />
Linková doprava<br />
PKS Zgorzelec<br />
Regionalne linie autobusowe<br />
PKS Zgorzelec<br />
www.pks.zgorzelec.pl<br />
Linie<br />
Linka<br />
Linia<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
169 001 Zgorzelec - Kożmin - Bogatynia - Porajów<br />
169 002 Zgorzelec - Żarki Średnie- Zgorzelec<br />
Linie<br />
Linka<br />
Linia<br />
Verlauf<br />
průběh<br />
Przebieg<br />
169 003 Bogatynia - Ręczyn - Kożmin - Zgorzelec<br />
169 004 Zgorzelec - Kożmin - Ręczyn - Bogatynia<br />
Stand/stav/stan 01.03.2009 2