NYT BYNET | 36 | Københavns Lufthavn - Nøragersmindevej | Gyldig 13~10~19 | MOVIA
NYT BYNET | 36 | Københavns Lufthavn - Nøragersmindevej | Gyldig 13~10~19 | MOVIA
NYT BYNET | 36 | Københavns Lufthavn - Nøragersmindevej | Gyldig 13~10~19 | MOVIA
Create successful ePaper yourself
Turn your PDF publications into a flip-book with our unique Google optimized e-Paper software.
<strong>36</strong><br />
mandag - fredag<br />
<strong>Københavns</strong> <strong>Lufthavn</strong><br />
Korsvejens Skole<br />
Tårnby St.<br />
5.39 5.47 5.51 6.01<br />
6.08 6.16 6.20 6.31<br />
6.29 6.38 6.42 6.53<br />
6.49 6.58 7.02 7.13<br />
7.08 7.17 7.22 7.35<br />
7.28 7.39 7.44 7.57<br />
7.49 8.00 8.05 8.17<br />
8.10 8.20 8.25 8.37<br />
8.30 8.40 8.45 8.57<br />
8.51 9.01 9.06 9.18<br />
51 01 06 18<br />
21 31 <strong>36</strong> 48<br />
12.51 13.01 13.06 13.18<br />
13.20 13.30 13.35 13.49<br />
13.50 14.01 14.06 14.20<br />
50 01 06 20<br />
10 21 26 40<br />
30 41 46 00<br />
16.50 17.01 17.06 17.20<br />
17.11 17.21 17.26 17.40<br />
17.32 17.42 17.47 17.59<br />
17.52 18.02 18.07 18.19<br />
18.11 18.21 18.26 18.38<br />
18.42 18.52 18.57 19.09<br />
19.16 19.25 19.29 19.39<br />
19.43 19.52 19.56 20.06<br />
20.13 20.22 20.26 20.<strong>36</strong><br />
20.43 20.52 20.56 21.06<br />
43 52 56 06<br />
1.43 1.52 1.56 2.06<br />
<strong>Nøragersmindevej</strong><br />
Rute<br />
Ellehammersvej<br />
Amager Strandvej<br />
Skøjtevej<br />
Kastruplundgade<br />
Saltværksvej<br />
Tårnbyvej<br />
Englandsvej<br />
Løjtegårdsvej<br />
Oliefabriksvej<br />
Kongelundsvej<br />
Zone Stoppesteder<br />
4<br />
<strong>Københavns</strong> <strong>Lufthavn</strong><br />
Ellehammersvej<br />
Amager Strandvej<br />
Oberst Kochs Allé<br />
Ved Diget<br />
Bredager Torv<br />
Skottegårdsskolen<br />
Mosrosevej<br />
Korsvejens Skole<br />
Irlandsvej<br />
Melstedvej<br />
Tårnby St.<br />
Tårnby Kirke<br />
Englandsvej<br />
Præstefælledvej<br />
Egensevej<br />
Løjtegårdsvej<br />
HF ved Pilegården<br />
Fjelstrupvej<br />
Holdkærs Ager<br />
Oliefabriksvej<br />
Ugandavej<br />
Tunisvej<br />
Alkmaar Allé<br />
Haarlem Allé<br />
<strong>Nøragersmindevej</strong><br />
lørdag<br />
søn- og helligdage<br />
6.13 6.21 6.25 6.35<br />
7.13 7.21 7.25 7.35<br />
8.13 8.21 8.25 8.35<br />
8.43 8.51 8.55 9.05<br />
9.13 9.22 9.27 9.38<br />
9.43 9.52 9.57 10.09<br />
10.13 10.23 10.28 10.40<br />
13 23 28 40<br />
43 53 58 10<br />
16.13 16.23 16.28 16.40<br />
16.43 16.52 16.57 17.08<br />
17.13 17.22 17.27 17.38<br />
17.43 17.52 17.57 18.08<br />
18.43 18.52 18.57 19.08<br />
19.43 19.52 19.56 20.06<br />
43 52 56 06<br />
1.43 1.52 1.56 2.06<br />
6.43 6.51 6.55 7.05<br />
7.43 7.51 7.55 8.05<br />
8.43 8.51 8.55 9.05<br />
9.43 9.52 9.56 10.07<br />
10.43 10.52 10.56 11.07<br />
11.43 11.52 11.57 12.08<br />
43 52 57 08<br />
18.43 18.52 18.57 19.08<br />
19.43 19.52 19.56 20.06<br />
43 52 56 06<br />
1.43 1.52 1.56 2.06<br />
DOT - Din Offentlige Transport / dinoffentligetransport.dk / Kundecenter 70 15 70 00 <strong>Gyldig</strong> fra 13.10.2019
<strong>36</strong><br />
mandag - fredag<br />
<strong>Nøragersmindevej</strong><br />
Tårnby St.<br />
Korsvejens Skole<br />
5.12 5.23 5.27 5.35<br />
5.41 5.52 5.56 6.05<br />
6.00 6.12 6.16 6.25<br />
6.19 6.32 6.<strong>36</strong> 6.45<br />
6.39 6.52 6.56 7.05<br />
6.59 7.12 7.16 7.25<br />
7.16 7.31 7.<strong>36</strong> 7.46<br />
7.34 7.50 7.55 8.05<br />
7.55 8.11 8.15 8.25<br />
8.18 8.32 8.<strong>36</strong> 8.45<br />
8.40 8.53 8.57 9.06<br />
9.00 9.13 9.17 9.26<br />
9.20 9.33 9.37 9.46<br />
20 33 37 46<br />
50 03 07 16<br />
12.50 13.03 13.07 13.16<br />
13.17 13.31 13.<strong>36</strong> 13.46<br />
13.37 13.51 13.56 14.06<br />
13.57 14.11 14.16 14.26<br />
14.16 14.31 14.<strong>36</strong> 14.46<br />
14.<strong>36</strong> 14.51 14.56 15.06<br />
14.56 15.11 15.16 15.26<br />
15.16 15.31 15.<strong>36</strong> 15.46<br />
15.<strong>36</strong> 15.51 15.56 16.06<br />
15.56 16.11 16.16 16.26<br />
16.19 16.33 16.37 16.47<br />
16.39 16.53 16.57 17.07<br />
16.59 17.13 17.17 17.27<br />
17.22 17.34 17.38 17.47<br />
17.42 17.54 17.58 18.07<br />
18.12 18.24 18.28 18.37<br />
18.42 18.54 18.58 19.07<br />
19.14 19.25 19.28 19.37<br />
19.44 19.55 19.58 20.07<br />
20.15 20.26 20.29 20.38<br />
15 26 29 38<br />
1.15 1.26 1.29 1.38<br />
<strong>Københavns</strong> <strong>Lufthavn</strong><br />
Rute<br />
Kongelundsvej<br />
Oliefabriksvej<br />
Løjtegårdsvej<br />
Englandsvej<br />
Tårnbyvej<br />
Saltværksvej<br />
Kastruplundgade<br />
Skøjtevej<br />
Amager Strandvej<br />
Ellehammersvej<br />
Zone Stoppesteder<br />
4<br />
<strong>Nøragersmindevej</strong><br />
Haarlem Allé<br />
Alkmaar Allé<br />
Tunisvej<br />
Ugandavej<br />
Kongelundsvej<br />
Holdkærs Ager<br />
Fjelstrupvej<br />
HF ved Pilegården<br />
Oliefabriksvej<br />
Egensevej<br />
Præstefælledvej<br />
Løjtegårdsvej<br />
Tårnby Kirke<br />
Tårnby St.<br />
Melstedvej<br />
Irlandsvej<br />
Østermarievej<br />
Korsvejens Skole<br />
Mosrosevej<br />
Skottegårdsskolen<br />
Bredager Torv<br />
Ved Diget<br />
Oberst Kochs Allé<br />
Skøjtevej<br />
Ellehammersvej<br />
<strong>Københavns</strong> <strong>Lufthavn</strong><br />
lørdag<br />
søn- og helligdage<br />
5.47 5.58 6.01 6.09<br />
6.47 6.58 7.01 7.09<br />
7.47 7.58 8.01 8.09<br />
8.17 8.28 8.31 8.39<br />
8.46 8.57 9.00 9.08<br />
9.14 9.26 9.30 9.38<br />
9.44 9.56 10.00 10.09<br />
10.13 10.26 10.30 10.39<br />
13 26 30 39<br />
43 56 00 09<br />
17.13 17.26 17.30 17.39<br />
18.13 18.25 18.29 18.38<br />
19.15 19.26 19.29 19.38<br />
15 26 29 38<br />
1.15 1.26 1.29 1.38<br />
6.15 6.26 6.29 6.37<br />
15 26 29 37<br />
9.15 9.26 9.29 9.37<br />
10.13 10.25 10.29 10.38<br />
13 25 29 38<br />
18.13 18.25 18.29 18.38<br />
19.15 19.26 19.29 19.38<br />
15 26 29 38<br />
1.15 1.26 1.29 1.38<br />
DOT - Din Offentlige Transport / dinoffentligetransport.dk / Kundecenter 70 15 70 00 <strong>Gyldig</strong> fra 13.10.2019